Промисловий осушувач (Вологовідділювач) Dantherm CDT 35 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
200 200 180 180 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

У більшості випадків немає потреби витрачати гроші на купівлю спеціального обладнання або інструменту. Для тих, кому необхідно врегулювати в приміщенні рівень вологи до певної норми, київська філія «Будпрокат» пропонує оренду промислового осушувача Dantherm CDT 35 на взаємовигідних умовах. Такий осушувач здатний за короткий проміжок часу осушити поверхні в середніх і великих обсягах. Він застосовується при штукатурці, шпаклівки, фарбування стін, для контролю рівня вологи в сховищах, складських комплексах, в приміщеннях промислових підприємств, в меблевих цехах.

Наданий для прокату промисловий осушувач повітря має цілу низку таких переваг:

· Економну витрату електроенергії;

· Висока продуктивність досягнута за рахунок застосування роторного компресора;

· Автоматична система захисту запобігає появі аварійних ситуацій;

· Невеликі габарити забезпечує мобільність пристрою;

· Ефективне використання фільтруючих елементів.

На тлі доступної ціни така оренда промислового вологовідділювача є економічно вигідною послугою і користується підвищеним попитом. Широка зручна ручка і колісне пристосування дають можливість виконувати транспортування самостійно і удвох. Корпус виготовлений з листової нержавіючої сталі, покритий полімерною фарбою порошковим способом для захисту від шкідливого впливу агресивного середовища. Радіальний вентилятор нагнітає повітря у випарник, який відокремлює вологу і подає її в контейнер. При його переповненні відбувається автоматичне відключення.

Орендований вами промисловий осушувач здатний працювати в автоматичному режимі: досить виставити таймер, потрібне значення на вбудованому гігростата і своєчасно зливати воду з контейнера. Оформляйте оренду осушувача повітря за прийнятною для Києва ціною, консультуйтеся у наших технічних експертів, ефективно використовуйте спеціалізоване обладнання.

Промисловий осушувач (Вологовідділювач) Dantherm CDT 35 -Відеоогляд
Схожі товари