Оренда осушувача повітря

Безліч технологічних процесів, будівельних і ремонтних робіт або банальне осушення приміщень після їх залиття вимагають видалення вологи з повітряного простору - допомогти в цьому може лише осушувач повітря оренда якого надається компанією Будпрокат. Принцип роботи подібних пристроїв зводиться до пропускання повітряних потоків через фреонові фільтри, які усувають надлишки вологи і можливий конденсат, випускаючи назад в простір вже осушене повітря. Зважаючи на такі властивостей, промислові влагоотделители дозволяють виключати можливу корозію металевих конструкцій, виникнення грибкових, цвілевих і інших утворень, забезпечуючи максимально швидке просихання виробничих і житлових будівель. Що примітно, за рахунок використання в апаратах безпечного для живих істот фреону, оренда осушувача повітря в г. Киев буде актуальна навіть для приміщень з дітьми і тваринами. Зокрема, він цілком може використовуватися при:

- Ліквідації наслідків паводків, підтоплень і повеней в підвальних зонах;

- Залита житлових приміщень, надмірної вологості стін, перегородок, конструкцій;

- Необхідності швидкого осушення будівельних поверхонь - фарбування, бетонуванні і т.д.;

- Поклейка шпалер і інших видах подібної обробки; Укладанню паркету та інших деревних підлогових покриттів;

- Боротьбі з цвіллю, грибками та іншими наслідками вологи.


Кожен промисловий осушувач повітря, оренда якого можлива в Києві, здатний однаково ефективно працювати при будь-якої вологості, аж до 100% і максимальній температурі в 35-40 ° С. Однак, відмінною характеристикою, з якої варто виходити при його виборі, є все ж продуктивність - кількість відокремленої вологи за добу. Так, якщо середні моделі здатні відокремлювати до 40л конденсату на добу, то флагманські агрегати можуть збільшувати цей показник до 80л / добу. При цьому, оренда осушувача в г. Киев не вимагає уваги - все їх обслуговування зводиться до заміни бака збору конденсату 2-3 рази за добу, а деякі моделі не вимагають навіть і цього, за рахунок оснащення їх дренажем. Відзначимо інші особливості:

- Оснащені якісної контролює електронікою;

- Мобільні за рахунок транспортувальних шасі;

- Обладнані необхідними датчиками для контролю мікроклімату;

- Мають панель управління з індикацією режимів роботи.

Таким чином, прокат промислових осушувачів стане відмінним рішенням проблем із зайвою вологою в приміщеннях будь-якого призначення.