Оренда причіпного підіймача

Все більше компаній і приватних осіб звертаються за послугами автовишки, коли виникає необхідність в мобільній роботі на висоті. Багато галузей сучасного життя дуже тісно тим чи іншим чином пов'язані з висотними роботами. У рекламному бізнесі ніяк не обійтися без послуг спеціалізованої техніки, але при оренді автовишки виникають деякі незручності і складності: це її громіздкість (при підклеювання білбордів утруднюється рух автотранспорту), фінансові незручності (одна година роботи автовишки в середньому обходиться 150-200 гривень за годину, а іноді мінімальний час оренди становить дві-три години). Якщо Ви використовуєте автовишку для кронування дерев, тут теж може виникнути незручність: не завжди є можливість під'їзду. А при ремонтних або інших фасадних роботах можливості під'їзду автовишки часто просто не буває.

Але вихід є! Це причіпні ліктьові підймачі. Вони допомогають вирішувати усі ті ж питання, пов'язані з висотними роботами, що і автовишки, але не створюючи Вам незручностей у використанні. При використанні причіпного колінчастого (ліктьового) підіймача не треба наймати спеціалізований транспорт, підйомник в транспортному стані легко переміщується по автодорогах, буксируваний будь-яким автотранспортом, який має спеціальне пристосування - фаркоп. Виліт стріли в горизонтальній площині складає від 3 до 7 метрів, що дозволяє проводити роботи у важкодоступних місцях. А по висоті ліктьові причіпні підйомники іноді перевершують багато аналогів автовишок. Повна мобільність дозволяє не наймати спеціальну людину для управління підіймачем.

Якщо Ви починаючий підприємець і у вас свій бізнес, пов'язаний з проведенням висотних робіт не варто відразу вкладати гроші і час на купівлю підйомника. Компанія Будпрокат здає в оренду причіпні ліктьові підіймачі за конкурентними цінами і на самих вигідних умовах. Прокат нашого причіпного ліктьового підіймача обійдеться вам набагато дешевше і доцільніше, ніж замовлення послуги автовишки. При Вашому бажанні ми доставимо своїм транспортом необхідний вам підіймач до місця проведення робіт. А наші грамотні менеджери дадуть повну інформацію щодо використання причіпних ліктьових підіймачів, покажуть як працювати з нашими підіймачами і, звичайно ж, оформлять оренду причіпного ліктьового підіймача на взаємовигідних умовах. Телефонуйте та оцініть перевагу оренди наших підіймачів:

м. Київ:

т. (050) 407-80-80; (063) 319-99-90 (067) 313-22-23; (044) 485- 11 -14