Оренда повітродувки

Оренда повітродувки - це вигідна пропозиція від компанії «Будпрокат

Повітродувки використовують для прибирання територій від садового сміття. Вони успішно заміняють граблі та мітлу, здуваючи сміття спрямованим потоком повітря і формуючи компактні купи. За допомогою повітродувки можна швидко очистити територію навколо будинку або садову ділянку від опалого листя і дрібних гілок, а також прочистити від бруду водостоки. Певні моделі повітродувок можуть не тільки генерувати потужний повітряний потік, а й всмоктувати садове сміття в мішок-сміттєзбірник.

Багато з таких моделей мають і функцію мульчування, що дозволяє рідше спорожняти сміттєзбірник, а подрібнене сміття використовувати як органічне добриво.

За типом двигуна повітродувки можуть бути електричними або бензиновими. Електричні повітродувки мають меншу потужність, в порівнянні з бензиновими, проте вони набагато легше і працюють практично безшумно. Бензинові повітродувки мають високу потужність і можуть очистити велику територію, оскільки вони не прив'язані до електромережі.

Магазин прокату електроінструменту «Будпрокат» допоможе Вам визначитися з вибором найкращого варіанту. У нас Ви зможете купити і взяти в оренду повітродувки за доступною ціною і високої якості. Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або ж під'їхати до нас в офіс для оформлення оренди.