Пошук прихованих проблем

 • Як подивитися, що знаходиться за цегляною кладкою
  Як подивитися, що знаходиться за цегляною кладкою

  Якщо у Вас є проблема з трубами опалення чи водопостачання, але доступу до них немає, а перевірити їх стан потрібно, тоді для цього знадобиться спеціальний прилад - технічний ендоскоп.

 • Як визначити тепловтрати будинку
  Як визначити тепловтрати будинку

  Якщо у Вашому будинку холодно, відразу виникає питання, як визначити тепловтрати. Хочете перевірити свій будинок на предмет витоку тепла, прихованого витоку в системі опалення або теплої підлоги? Тоді Вам варто скористатися послугою тепловізійного обстеження.

 • Як знайти проводку в стіні
  Як знайти проводку в стіні

  Думаєте, як знайти проводку в стіні чи потрібно просвердлити отвір в стіні, але при цьому боїтеся потрапити в електропроводку? Тоді Вам потрібен детектор проводки, для точного визначення місця знаходження проводу.

 • Кожному будівельнику і ремонтникові прекрасно відомо, що домашні стіни часто можуть приховувати масу проблем, які в майбутньому можуть обернутися для власників житла неприємних несподіванок, зайвими витратами або й зовсім, необхідністю проведення передчасного ремонту. Щоб уникнути такого роду неприємностей, важливо вчасно діагностувати можливі проблеми, що в умовах цілісності міжкімнатних перегородок або виходять на вулицю стін, досить складно. У таких ситуаціях, найбільш прийнятним є пошук і виявлення прихованих від людських очей проблем, за допомогою використання спеціальних діагностичних приладів.

  При цьому очевидно, що придбання дорогого устаткування - не найкращий спосіб, особливо в умовах можливого майбутнього ремонту. Найбільш підходящим кожному варіантом буде оренда інструменту в Києві від компанії Будпрокат. Надається нами обладнання дозволяє зробити найнеобхідніші і поширені види діагностики вертикальних перегородок, як:

  - Тепловізійне обстеження. Подібне обстеження проводиться за допомогою використання спеціальних термочутливих інфрачервоних камер - тепловізорів, що визначають температуру в тій чи іншій точці досліджуваної поверхні. Так, оренда тепловізора в Києві дозволяє визначити тепловтрати будинку або квартири, адміністративного або промислового будівлі, виявити зачатки цвілі і грибкових, місця застою води і порушення вентиляційних систем, не розкриваючи саму стіну.

  - Ендоскопічне обстеження. Така діагностика наочно показує проблеми, за допомогою проникнення всередину стіни дослідження її «зсередини», найбільш точно визначаючи наявність тих чи інших дефектів під цегляною кладкою. Проведення діагностики здійснюється за допомогою ендоскопа - приладу, оснащеного мініатюрної виносної камерою, яка передає результати зйомки на екран. Оренда ендоскопа в Києві дозволяє виявляти місця скупчення комах і шкідників, наявність грибкових, проводити оцінку стану проводки і інших комунікацій, що проходять всередині стін.

  - Пошук проводки. Найбільш поширене серед монтажників і електриків обстеження, що дозволяє безпомилково визначити знаходиться під напругою і знеструмлену проводку, армуючі конструкції і інші металеві деталі в стінах. Сам пошук здійснюється за допомогою спеціального високоточного металодетектора, оснащеного простими і зрозумілими індикаторами. Оренда детектора проводки в Києві дозволить виявити кабелю труби, забезпечивши мінімальну порушення стін та оздоблення при проведенні робіт.