Плиткорізи

На сьогоднішній день керамічна плитка - один з лідерів в області оздоблювальних матеріалів. Практичність, естетичність довговічність - ось ті основні якості, за які цей матеріал і отримав визнання. Для укладання плитки з кераміки потрібні не тільки певні навички і знання, а й спеціальні інструменти. Плиткорез, наприклад. Як ручний, так і електричний.
Плиткорез - особливий інструмент, призначений для різання плитки - кам'яної, кахельної, керамогранитной і інший. Використовуючи цей інструмент можна отримати високоякісний рез не тільки під кутом 90 градусів, але і в діапазоні до 45.
Якщо Вам має бути великий обсяг роботи, то найкращим варіантом буде використання електричного плиткоріз. У порівнянні з ручним плиткорезом, цей ріже плитку гораздно точніше, а також швидше. Плитка-крихкий матеріал, тому під час різання від високої температури вона може лопнути. Щоб уникнути цієї неприємності плиткорізи оснащені сециального системами охолодження - водяного або ж повітряного.
Основними достоїнствами електричного плиткоріз є:
- Можливість порізки плитки під 45 градусів;
- Точний, рівний рез без сколів і шорсткості;
- Зменшення кількості затраченого часу на порізку;
- Легкість, зручність і швидкість різання як кам'яної, так і керамогранітних плитки.
Загалом, одні плюси. Але є одна проблема - куди ставити, адже габарити електричного плиткоріз не маленькі. Якщо Ви живете в приватному будинку, то це не біда. А що робити жителям звичайних міських квартир, та ще й малогабаритних? Вихід один - оренда електричного плиткоріз.
Зараз існує велика кількість будівельних магазинів, які спеціалізуються на оренді різної будівельної техніки та інструментів. І комания «Будпрокат» одна з них. Потрібно порізати плитку? Візьміть плиткорез напрокат у компанії «Будпрокат».