Плиткорізи HUSQVARNA TS 66 R - оренда, прокат - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
270 300 225 225 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Для різання оздоблювальних і будівельних матеріалів (плитки і кліінкера) рекомендується брати в оренду плиткорез Husqvarna TS 66 R. Виготовлений з нержавіючої сталі і сплавів алюмінію. Потужність приладу - 0,8 кВт.

Характеристики
Оснащений складаються ніжками. Це дозволяє при необхідності їх прибирати і застосовувати пристрій, попередньо розмістивши його на плоскій поверхні (підлозі або столі). Розміщення пильної частини можливо під кутом або навіть горизонтально. Завдяки цьому виробляються рези в діапазоні від 45? до 90 ?. Довжина різу - 66 см. Глибина - 4 мм.

Плиткорез Husqvarna TS 66 R також беруть в прокат через те, що він обладнаний кріпильними і розмічальними елементами. Це полегшує перебіг роботи.

Застосовується волога різка, тобто робота відбувається із застосуванням води, завдяки цьому повітря не засмічується частинками літаючої пилу. Продуктивність техніки підвищується. Бак для води має ємність в 1,5 літра. Постійно перевіряйте, щоб він був наповнений.

 

експлуатація
Перед експлуатацією попередньо підключіть пристрій до електричної мережі. Потрібна напруга в 115 або 230 В.

Періодично під час оренди зупиняйте плиткорез Husqvarna TS 66 R, модель має властивість перегріватися. Періодично давайте їй відпочити.

 

Коли масштаб оздоблювальних плиткових або кам'яних робіт вимагає застосування спеціального різального інструменту, найкраще зможе допомогти плиткорез Husqvarna ТS 66 R в оренду в м Київ від компанії Будпрокат. Плиткоріз Husqvarna ТS 66 R призначений для різання плитки та каменю. Завдяки закріпленому на станині ріжучого елементу, Ви отримаєте рівний рез, є можливість робити заріз під кутом.

 

Плиткорізи HUSQVARNA TS 66 R - оренда, прокат -Відеоогляд
Схожі товари