Пила торцювання Metabo KGS 305 M - оренда, прокат - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
270 300 270 270 3000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Якщо у вас виникла потреба в розпилі дерева або будь-якого композитного матеріалу на його основі, або вам потрібно розпиляти тонкий металевий або пластиковий профіль (трубу), але купувати нові електроінструменти, за допомогою яких це робиться, ви не вважаєте за доцільне, то оренда пили торцювання це то що вам потрібно і ми з задоволенням вам допоможемо!

Будівельним бригадам, а також фізичним особам ми надаємо чудову можливість звести до нуля фінансові витрати на покупку якісних торцювальних пив, а також їх подальшого обслуговування та утримання.

Пила здатна швидко і точно розпиляти під 90 ° брус товщиною 105 мм, а завдяки механізму протягання пильної головки, може працювати з заготовками шириною до 305 мм.
Прокат пили Metabo KGS 305 M можливий в компанії Будпрокат в будь-який зручний для Вас час, за найвигіднішими умовами в Києві.

Модель Metabo KGS 305 M відноситься до випущеної в 2014 році оновленим покоління популярних торцювальних пив Метабо. Тому, як і всі представники цього модельного ряду, володіє відмінною системою пиловидалення, зручно вбудованою лазерною указкою і комфортною підсвічуванням зони різу, відмінними розширниками столу і прекрасної ергономікою. Відмінна пила за свої гроші.

Пила торцювання Metabo KGS 305 M - оренда, прокат -Відеоогляд
Схожі товари