Пила торцювальна з протяжкою AGP 255 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
180 200 180 180 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Коли ремонтні або будівельні роботи вимагають виконання якісної кутовий або похилій розпилювання матеріалів, найбільш підходящим помічником стане торцювальна пила AGP 255 в оренду р. в Київ від компанії Будпрокат. Конструкція цього пристрою складається з асинхронного двигуна, розміщеного на похилій станині, поворотного робочого столу і кріпильних елементів. Завдяки потужному 1,6 движку, здатному розкрутити пиляльне полотно до 3 тис. оборотів, забезпечується максимальна якість розпилювання. За рахунок обладнання пристрою спеціальним регулятором, що встановлює нахил 254-міліметрового диска в межах від 0 до 45, точність проводиться розпилювання не викликає питань, а 9 стандартних положень робочого столу, зроблять роботи максимально практичними.
Завдяки тому, що торцева пила AGP 255, прокат якої можливий на будь-який термін, має збалансовану конструкцію, забезпечений мінімум вібраційних впливів на руки оператора. Функція протяжки дає оператору можливість виконати пиляння навіть самих габаритних заготовок без особливого дискомфорту. Зручні гвинтові фіксатори дозволять зафіксувати матеріал в необхідному працівникові положенні, забезпечуючи максимальну безпеку робіт, що проводяться. А за рахунок нового механічного сповільнювача, зупинка диска здійснюється всього за 2-3 секунди. Зазначимо інші особливості:
Механізм головки дозволяє здійснювати пиляння як під нахилом, так і під скосом;
Оснащена стандартним 30-міліметровим посадковим отвором;
Обладнана системою автоматичної зупинки двигуна в разі заклинювання;
Велика робоча площадка забезпечить хорошу стійкість.
Так, торцювальна пила AGP 255, прокат якої стане кращим рішенням, буде незамінним помічником як побутового будівельнику, так і будівельній бригаді.
Пила торцювальна з протяжкою AGP 255 -Відеоогляд
Схожі товари