Пила монтажна Makita 2414NB - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
180 200 180 180 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Пила відрізна по металу Makita 2414NB
Монтажна пила Makita 2414 NB використовується для різання металу, кераміки, каменю і ПВХ. Для безпечної роботи передбачений спеціальний обмежувач - противоіскровий екран, що оберігає від контакту інструмент з робочою поверхнею. Пільний диск накритий міцним кожухом - для захисту користувача. Фіксація вала - для швидкої заміни пилкового диска. Апарат відрізняється невеликими розмірами і має подвійну ізоляцію.
Зручна D-подібна рукоятка Потужний двигун для різання металу, кольорових металів, каменю, кераміки, ПВХ Спеціальна конструкція захисного кожуха захищає користувача від іскор Регульована напрямна пластина (45 ° вправо, 3 положення) Швидкозатискне пристосування для установки кута різання Регульований обмежувач глибини Споживана потужність при безперервній роботі 2000 Вт Частота холостого ходу 3.800 хв-1 Діаметр диска 355 мм Діаметр отвору 25,4 мм Маса 16,2 кг
Пила відрізна по металу Makita 2414NB < br/> Для точного різу виробів з металу, кольорових металів, заліза і профілів
Фіксація шпинделя для швидкої заміни шліфувального диска Швидкозатискне пристосування з безступінчастою установкою кута різання в межах від 15 ° до 45 °
Вбудована рукоятка для зручного транспортування
Високий рівень безпеки завдяки захисному кожуху, що прикриває відрізний диск з обох сторін, і захисній панелі спереду

Технічні характеристики

Споживана потужність(220 В)   2 кВт
Розмір різу прямокутник 90°   115/119 мм
Розмір різу прямокутник 45°   115/106 мм
Швидкість холостого ходу (220В)   3800 об/хв
Розміри ріжучого диска   355 мм
Посадка відрізного диска   25,4 мм
Габаритні розміри   500х600х280 мм
Вага   16,2 кг

Пила монтажная Makita 2414NB

 

 

 

 Як правильно користуватися монтажною пилою?

1) Перед застосуванням

Перед зняттям або установкою диска слід уважно перевірити, чи не вімкений інструмент і вийнята вилка з розетки. Для зняття диска втиснути блокаду вала, щоб застопорити шпиндель диска. Потім слід послабити болт із шестигранною головкою за допомогою торцевого ключа. Не знімати внутрішньої манжети, фланця і кільця ущільнювача (О-ринг). При установці диска операції проводяться в зворотній його зняттю послідовності.

Завжди міцно докручувати болт із шестигранною головкою торцевим ключем. Після заміни диска завжди слід знову змонтувати центральну кришку.

Довгі предмети повинні бути обперті по обох кінцях на бруски з вогнетривкого матеріалу відповідної висоти. Для вімкнення ножиць слід натиснути блокуючу кнопку. Після цього можна натиснути кнопку вимикача. Щоб вимкнути ножиці, слід звільнити кнопку вимикача.

2) Установка противоіскрового екрану

Перед початком роботи слід встановити противоіскровой екран так, щоб його нижній край знаходився приблизно на 45 мм нижче робочої полиці або підставки. Інакше є можливість іскріння в робочій зоні.

3) Робота інструментом

Коли диск стикнеться з предметом, притискати рукоять поступово вниз, щоб виконати різання. Після закінчення різання вимкнути інструмент і почекати, поки диск повністю зупиниться. Тільки після цього можна підняти важіль у верхнє положення.

УВАГА: Не проводити різання із зусиллям, надаючи надто великий тиск на рукоять, так як в цьому випадку зменшується сніп іскор, а максимальна швидкість різання досягається при максимальному іскрінні.

Пила монтажна Makita 2414NB -Відеоогляд