Оренда та прокат перфораторів


Порада. Вам потрібно демонтувати бетонну стіну або фундамент? Тоді перфоратор Вам не підійде. Ми підкажемо Вам, що вибрати.

Якщо Вам потрібно відбити бетонну сходинку, пробити віконний або дверний проріз, вибити нішу в бетонній або цегляній стіні, Вам потрібен буде не перфоратор, а відбійний молоток. Перфоратор більше призначений для свердління отворів з можливістю довбання, а відбійний молоток здатний виконувати демонтаж бетонних або цегляних стін, а також фундаментів і асфальтових покриттів. Якщо Вам потрібно відбивати, а не свердлити, перейдіть за посиланням для вибору підходящого відбійника: ОРЕНДА ВІДБІЙНОГО МОЛОТКА.

 


 

Перфоратор в оренду незамінний на будь-якому будівництві і в домашньому ремонті.

Просвердлити залізобетонну поверхню, зняти дорожнє покриття, прокласти канали для кабелів - для цих та ще багатьох масштабних завдань призначений перфоратор. Здавалося б, для побутових цілей такий інструмент зовсім некорисен. Однак він є незамінним помічником навіть у домашньому ремонті. Наприклад, зараз багато людей змінюють форму дверних прорізів, що легко можна зробити за допомогою перфоратора. З його допомогою швидко збивають кахель, свердлять дерев'яні поверхні.

Перфоратор справляється практично з будь-якою поверхнею, будь то цеглина, камінь або бетон. Він є незамінним інструментом у будь-якій роботі, де потрібно пробурити, продовбати або просвердлити покриття. При ремонті одним інструментом не обійтися, а купити не один десяток пристосувань багатьом не по кишені. Але є вдале рішення - перфоратор напрокат. У Києві ціна на таке обладнання Вас приємно порадує. Компанія «Будпрокат» пропонує оренду на вигідних для кожного клієнта умовах.

При прокаті на один робочий день ви можете отримати знижку. Вона діє і для наших постійних клієнтів. До того ж ми здійснюємо доставку, що допоможе вам заощадити час на самостійному транспортуванні.

Функціональні та надійні перфоратори в оренду здає компанія «Будпрокат»

Перфоратори справляються з найскладнішими роботами. Сучасні моделі відрізняються високою продуктивністю і, як правило, виконують декілька функцій, наприклад, свердління, довбання та свердління з ударом. Це робить обладнання універсальним. Тому, взявши перфоратор в оренду, ви зможете ще і замінити їм відбійний молоток. У Києві компанія «Будпрокат» пропонує найрізноманітніші моделі.

При роботі з таким потужним обладнанням важлива безпека. Наша компанія здає в оренду тільки перевірену техніку, яка відповідає всім нормативним вимогам. Пропоновані варіанти мають захист користувача від удару, а також блокування від випадкового включення. В інструменті використовується система зниження вібрацій, що допомагає зменшити навантаження. Фахівці компанії «Будпрокат» завжди на зв'язку і готові проконсультувати Вас і дати ділову пораду по вибору обладнання. У Києві перфоратор оренда надається за привабливою ціною. Ви можете бути впевнені в якості продукції.