Перфоратор BOSCH GBH 7-46 DE - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
230 250 230 230 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Bosch GBH 7-46 DE - потужний перфоратор професійної серії, призначений для свердління отворів в бетоні, цеглі, металі, дереві. Максимальний діаметр свердління в бетоні - 46 мм. Високу продуктивність забезпечує електродвигун, потужністю 1350 Вт, а енергія удару в 9,3 Дж дозволить швидко просвердлювати отвори великих діаметрів, а також проводити демонтажні роботи керамічної плитки, кахлю і штукатурки. Завдяки функції TurboPower збільшується сила удару в режимі довбання. Перфоратор має 2 режими роботи: свердління з довбанням, довбання. Електронна система регулювання обертів дозволяє комфортно працювати з матеріалами різної щільності, не боячись пошкодити їх.

Перфоратор прекрасно впорається з такими роботами:

- свердління отворів малих діаметрів (під швидкий монтаж);

- свердління отворів середніх діаметрів (під анкера, отворів під водопровідні труби, монтажних отворів під кондиціонер);

- свердління отворів кріплень балок перекриттів;

- відбиття штукатурки і плитки.

Прокат перфоратора Bosch GBH 7-46 DE можливий у компанії Будпрокат в будь-який зручний для Вас час, на найвигідніших умовах в Києві. За усіма додатковими питаннями звертайтеся до наших менеджерів, які підберуть інструмент, що підходить для вирішення ваших завдань.

Технічні характеристики

 

Виробник Bosch
Патрон SDS-Max
Можливість швидкої заміни патрона Немає
Режими роботи 2-х режимний
Режими свердління з ударом, удар
Джерело живлення Від мережі
Вольтаж 220-230 В
Ємність акумулятора від мережі
Тип акумулятора від мережі
Номінальна споживча потужність 1350 Вт
Енергія удару 9,5 Дж
Частота ударів при номінальній частоті обертання 1375-2800 уд/хв
Номінальна частота обертання 145-280 об/хв
Макс. діаметр свердління в бетоні 45 мм
Макс. діаметр свердління (Прохідний бур) 80 мм
Макс. діаметр свердління (Порожня коронка) 150 мм
Рівень вібрацій 21 м/с2
Довжина 545 мм
Висота 288 мм
Ширина 105 мм
Вага 8.2 кг

 Як правильно користуватися перфоратором?

1) Застосування електроінструмента та поводження з ним

- Не перевантажуйте електроінструмент. Використовуйте для Вашої роботи тільки призначений для неї електроінструмент. З відповідним електроінструментом Ви працюєте краще і надійніше в зазначеному діапазоні потужності.

- Не працюйте з електроінструментом при несправному вимикачі. Електроінструмент, який не піддається вмиканню або вимиканню, небезпечний і повинен бути відремонтований.

- До початку налагодження електроінструменту, перед заміною приладдя і припиненням роботи, відключайте вилку із розетки та / або витягніть акумулятор. Цей захід обережності запобігає ненавмисне вмикання електроінструмента.

- Зберігайте електроінструменти в недоступному для дітей місці. Не дозволяється користуватися електроінструментом особам, які не знайомі з ним або не читали справжніх інструкцій. Електроінструменти небезпечні в руках недосвідчених осіб.

- Ретельно доглядайте за приладом. Перевіряйте бездоганну функцію і хід рухомих частин електроінструменту, відсутність поломок або пошкоджень, що негативно впливають на функцію електроінструменту. Пошкоджені частини повинні бути відремонтовані до використання електроінструменту. Погане обслуговування електроінструментів є причиною великого числа нещасних випадків.

2) Вказівки з техніки безпеки та по роботі

- Застосовуйте відповідні металошукачі для знаходження прихованих систем електро-, газо- і водопостачання або звертайтеся за довідкою в місцеве підприємство комунального постачання. Контакт з електропроводкою може призвести до пожежі та ураження електрострумом. Пошкодження газопроводу може призвести до вибуху. Пошкодження водопроводу веде до нанесення матеріального збитку.

- Міцно затисніть додаткову рукоятку, під час роботи тримайте електроінструмент двома руками і слідкуйте за стійким положенням корпусу тіла. Двома руками Ви можете надійно вести електроінструмент.

- Виберіть для матеріалу, який Ви хочете обробляти, правильний режим роботи і відповідний робочий інструмент.

- Установка робочого інструмента SDS-max: Перевірте фіксацію спробою витягнути робочий інструмент.

- При пошкодженні ковпачка для захисту від пилу його необхідно негайно замінити. Ковпачок для захисту від пилу запобігає проникненню пилу, що утворюється при свердлінні в патрон. При установці робочого інструмента стежте за тим, щоб не пошкодити ковпачок для захисту від пилу.

3) Монтаж і експлуатація

У нижченаведеній таблиці вказані дії по монтажу та експлуатації електроінструменту. Вказівки щодо виконання дій показані на малюнку. Залежно від застосування необхідні різні комбінації вказівок. Дотримуйтесь вказівки з техніки безпеки.

 


  3) Символи

Правильна інтерпретація символів допоможе Вам правильніше і надійніше працювати з електроінструментом:              


Перфоратор BOSCH GBH 7-46 DE -Відеоогляд
Схожі товари