Перфоратор BOSCH GBH 2-24 D - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Перфоратор Bosch GBH 2-24D призначений для свердління отворів в різних видах поверхонь: бетон, асфальт, дерево, метал, пластик. Максимально допустимий діаметр свердління в бетоні - 24 мм. Прекрасно підійде для для свердління під різні діаметри кріплення швидкого монтажу, малого і середнього діаметра анкерів, гаків, отворів під теле- інтернет комунікації. Оснащується перфоратор швидкозажимний патроном SDS-Plus і електродвигуном потужністю 790 Вт, енергією удару 2,7 Дж. Завдяки реалізованому примусовому охолодженню, двигун буде захищений від перегріву при тривалій роботі.

Перфоратор має 3 режими роботи:

- свердління;

- свердління з довбанням;

- довбання.

Мала вага в 2,9 кг, ергономічний корпус і прогумовані рукоятки дають можливість працювати інструментом тривалий час.

Прокат перфоратора Bosch GBH 7-46 DE можливий у компанії Будпрокат в будь-який зручний для Вас час, на найвигідніших умовах в Києві. За усіма додатковими питаннями звертайтеся до наших менеджерів, які підберуть інструмент, що підходить для вирішення ваших завдань.

Техничні характеристики:

 

Виробник Bosch
Патрон SDS-Plus
Можливість швидкої заміни патрона Є
Режим роботи 3-х режимний
Режими свердління, свердління з ударом, удар
Джерело живлення від мережі
Вольтаж 220-230 В
Ємність акумулятора від мережі
Тип акумулятора від мережі
Номінальна споживча потужність 790 Вт
Енергія удару 2,7 Дж
Частота ударів при номінальній частоті обертання 0-4700 уд/хв
Номінальна частота обертання 0-950 об/хв
Макс. діаметр свердління в бетоні 24 мм
Макс. діаметр свердління (Порожниста коронка) 68 мм
Макс. діаметр свердління в сталі (зі свердлувальним патроном) 13 мм
Макс. діаметр свердління в деревині (зі свердлувальним патроном) 30 мм
Рівень вібрацій 17 м/с2
Довжина 367 мм
Висота 210 мм
Вага 2.8 кг

Комплектація - додаткова рукоятка
- обмежувач глибини 210 мм
- валіза

 


 Як правильно користуватися перфоратором?

1) Застосування електроінструмента та поводження з ним

- Не перевантажуйте електроінструмент. Використовуйте для Вашої роботи тільки призначений для неї електроінструмент. З відповідним електроінструментом Ви працюєте краще і надійніше в зазначеному діапазоні потужності.

- Не працюйте з електроінструментом при несправному вимикачі. Електроінструмент, який не піддається вмиканню або вимиканню, небезпечний і повинен бути відремонтований.

- До початку налагодження електроінструменту, перед заміною приладдя і припиненням роботи, відключайте вилку із розетки та / або витягніть акумулятор. Цей захід обережності запобігає ненавмисне вмикання електроінструмента.

- Зберігайте електроінструменти в недоступному для дітей місці. Не дозволяється користуватися електроінструментом особам, які не знайомі з ним або не читали справжніх інструкцій. Електроінструменти небезпечні в руках недосвідчених осіб.

- Ретельно доглядайте за приладом. Перевіряйте бездоганну функцію і хід рухомих частин електроінструменту, відсутність поломок або пошкоджень, що негативно впливають на функцію електроінструменту. Пошкоджені частини повинні бути відремонтовані до використання електроінструменту. Погане обслуговування електроінструментів є причиною великого числа нещасних випадків.

2) Вказівки з техніки безпеки та по роботі

- Застосовуйте відповідні металошукачі для знаходження прихованих систем електро-, газо- і водопостачання або звертайтеся за довідкою в місцеве підприємство комунального постачання. Контакт з електропроводкою може призвести до пожежі та ураження електрострумом. Пошкодження газопроводу може призвести до вибуху. Пошкодження водопроводу веде до нанесення матеріального збитку.

- Міцно затисніть додаткову рукоятку, під час роботи тримайте електроінструмент двома руками і слідкуйте за стійким положенням корпусу тіла. Двома руками Ви можете надійно вести електроінструмент.

- Виберіть для матеріалу, який Ви хочете обробляти, правильний режим роботи і відповідний робочий інструмент.

- Установка робочого інструмента SDS-max: Перевірте фіксацію спробою витягнути робочий інструмент.

- При пошкодженні ковпачка для захисту від пилу його необхідно негайно замінити. Ковпачок для захисту від пилу запобігає проникненню пилу, що утворюється при свердлінні в патрон. При установці робочого інструмента стежте за тим, щоб не пошкодити ковпачок для захисту від пилу.

3) Монтаж і експлуатація

У нижченаведеній таблиці вказані дії по монтажу та експлуатації електроінструменту. Вказівки щодо виконання дій показані на малюнку. Залежно від застосування необхідні різні комбінації вказівок. Дотримуйтесь вказівки з техніки безпеки.

 


3) Символи

Правильна інтерпретація символів допоможе Вам правильніше і надійніше працювати з електроінструментом:


 

Перфоратор BOSCH GBH 2-24 D -Відеоогляд
Схожі товари