Паркетошліфувальна машина Lagler Hummel фірми NT (Україна) СО-301 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
332 350 332 332 3000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли циклювання і шліфування деревних бетонних поверхонь дозволить істотно заощадити на ремонті, найбільш прийнятним для будівельників варіантом стане оренда шліфувальної машини для паркету Lagler Hummel NT СО-301 від компанії Будпрокат. Найчастіше вона застосовується при необхідності очищення поверхні від старої фарби, лаку, забруднень і інших поверхневих дефектів. Такі можливості реалізуються за рахунок барабанного принципу обробки, які передбачає використання абразивної стрічки. Її фіксація не займе більше хвилини і не вимагає використання спеціального інструменту. Оснащена потужним електродвигуном на 2,2 кВт, машинка здатна забезпечувати швидкість обертання барабана в 2,4 тис. Обертів на хвилину, ніж гарантується ефективність обробки.
Сама якість і глибина шліфування залежать від фракції використовуваної шліфувальної стрічки, а також від позиції рукоятки тиску барабана на поверхню. Завдяки таким властивостям, паркетошлифовальная машинка Lagler Hummel NT СО-301 в оренду здатна виконати максимум поставлених завдань в найкоротший проміжок часу - її продуктивність може досягати 42-45 м2 обробки за годину. Відмінною рисою агрегату є чудова ширина обробки в 200 мм і системи пилевиведенія, що забезпечує відведення утворилися відходів в мішок. Відзначимо інші особливості:
Забезпечує мінімальний рівень запиленості в приміщенні;
Виключає будь-які дефекти обробки;
Дозволяє ефективно проводити очистку поблизу стін і в кутах;
Шлімфшкурка не входить в комплектацію і купується самостійно;
Невелика вага і зручні транспортувальні габарити.
Таким чином, оренда шліфувальний машин Lagler Hummel NT СО-301 для паркету в Києві, стане чудовим помічником у відновленні підлогових покриттів.

Паркетошліфувальна машина Lagler Hummel фірми NT (Україна) СО-301 -Відеоогляд
Схожі товари