Пальники в оренду

Для забезпечення високої якості гідроізоляції покрівлі, одним з етапів проведення покрівельного настилу, є наплавление гідроізоляційних матеріалів, таких як руберойд, що неможливо без якісної термічної обробки, виконати яку допоможе оренда покрівельної пальника в Києві від компанії Будпрокат. Дане пристосування є мобільною конструкцію з металевим стаканом, створеним з вогнестійкого матеріалу, обладнаного форсункою для розпалювання полум'я і гумовим рукавом, для подачі зрідженого пропану / бутану. Конструкція склянки розроблена спеціальним чином, що захищає форсунку від вітру, що дозволяє використовувати пристрій навіть в негоду. Для зручності перенесення і управління, стакан переходить в зручну рукоятку, на якій розміщений клапан регулювання обсягу подачі газу, яким і передвстановлюють довжина струменя полум'я. Завдяки таким властивостям, оренда газового пальника відмінно підійде для:

- Наплавлення і розігріву тепло- і гідроізоляційних матеріалів при монтажі або ремонті даху;

- Просушування будь-яких будівельних поверхонь, шляхом їх хаотичного прогріву;

- Нагрівання будівельних заготовок до температури плавлення для формування;

- Випалу і зняття старих лакофарбових матеріалів;

- Накалка або розморожування металевих елементів і деталей конструкцій;

- Розігріву бітуму при укладанні асфальту і інших дорожніх роботах.

Принцип, за яким працюють покрівельні пальника напрокат в Києві, гранично простий - через рукав в стакан під тиском подається зріджений газ, який в процесі подачі змішується з повітрям, забезпечуючи можливість тривалого горіння. Підпал полум'я здійснюється оператором самостійно, за допомогою сірників або запальнички. Важливо враховувати, що для використання пристрою, необхідна наявність балона з газом, який не входить в комплектацію поставки, однак також може бути взятий балон напрокат. Перед тим, як замовити прокат газового пальника для руберойду, необхідно врахувати деякі особливості:

- Оскільки інструмент є травмоопасним, при його експлуатації необхідно дотримуватися техніки безпеки;

- Пристосування характеризується економічністю - на одному середньорозмірний балоні можна настелити до 600 м руберойду;

- Перед проведенням робіт необхідно упевниться в герметичності з'єднання пальника і балона;

- Неприпустимо проведення робіт на лісах або в русі;

- Мінімальний температурний режим для використання пристрою становить +15 ° С.

Таким чином, оренда газового пальника для покрівлі стане відмінним помічником у безлічі будівельних робіт, допомагаючи як початківцям, так і досвідченим майстрам своєї справи.