Оренда піскоструя

Піскострум в оренду: функціональний пристрій за оптимальною ціною

Відомо, що перед фарбуванням поверхні її слід правильно обробити. Від цього залежить, наскільки довго протримається шар фарби і як рівно вона ляже. Ідеального стану покриття допомагає досягти піскоструйний апарат. Його застосування поширюється і на обробку металевих покриттів перед нанесенням антикорозійного складу. Після ремонту буває важко відмити клей, сліди фарби, грунту. Вдале рішення такого завдання - взяти в Києві пескострум напрокат за помірною ціною. До того ж апарат допоможе вам впоратися з іржею, цвіллю, нагаром, які неможливо відмити звичайними миючими засобами. Компанія «Будпрокат» надає якісне обладнання, яке дозволяє при мінімальних витратах і зусиллях прибрати будь-які забруднення з різних поверхонь.

Компанія «Будпрокат» пропонує оренду піскоструминного обладнання різних моделей

Компанія «Будпрокат» пропонує піскоструминний апарат оренда в Києві. Ціна на таке обладнання прийнятна як для юридичних, так і для приватних осіб. Крім того, обладнання привертає увагу своєю практичністю: воно відмінно підходить для побутового та виробничого користування. Наші консультанти допоможуть підібрати відповідну модель в залежності від призначення.

  • Інжекторний агрегат має кілька рукавів, через які подається повітря і абразивний матеріал, а також два сопла. Між останніми виникає розрядження і відбувається подача абразиву. Пескоструйка оренда даного типу вигідна за ціною, оскільки вона споживає менше стисненого повітря, ніж аналог другого типу.
  • Напірний апарат має велику швидкість потоку і потужність. Це дозволяє проводити роботу тривалий час і глибоко обробляти поверхні. У даній моделі абразивний матеріал і повітря надходять по одному рукаву до сопла, яке допомагає регулювати і направляти струмінь.

Піскострумний апарат напрокат за прийнятною ціною в Києві - що може бути краще для якісної обробки поверхонь. Служба доставки компанії «Будпрокат» при необхідності привезе замовлене обладнання прямо на об'єкт.