Підйомник для гіпсокартону - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
70 80 70 70
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

У ремонтних бригад, при проведенні домашнього і приватного ремонту, часто виникає необхідність монтажу гіпсокартонних листів на стельові поверхні, що пов'язано з істотними проблемами з огляду на розмірів такого листа - впорається з поставленим завданням сьогодні, допоможе оренда підйомника для гіпсокартону в Києві від компанії Будпрокат. Основним завданням, яке здатне виконати даний пристрій, є підйом будівельного матеріалу до місця його кріплення, дозволяючи здійснити не тільки його доставку, але і монтаж найбільш рівно, за рахунок декількох подовжніх балок, що забезпечують утримання. З його допомогою, листи можуть перебувати на висоті так довго, скільки буде потрібно для його максимально ретельного кріплення. Підйом і утримування будівельного матеріалу, підйомник для гіпсокартону напрокат, здійснює за допомогою механічного приводу, що спрощує проведення таких робіт, як:
Монтаж підвісних стель і стельових конструкцій;
Доставка матеріалу на ліси, тури та інші необхідні висотні пристосування;
Виконання декоративних конструкцій та інтер'єрних рішень;
Транспортування ГКЛ по будівельному майданчику;
Обшивка стелі і підготовка його для подальшої обробки і т.д.
Серед функціональних характеристик, які здатна надати оренда підйомника для гіпсокартону, слід виділити вантажопідйомність, що становить не менше 100 кг, які апарат здатний доставити на висоту до 4,5 метрів. Такі показники дозволяють робочим виконувати поставлені завдання найбільш швидко і при будь-яких умовах. У той же час необхідно відзначити фабричне якість виконання агрегату, яке забезпечує відмінні підйомні характеристики і стійкість пристрою навіть при максимальній завантаженості. При цьому, пристосування оснащене транспортувань шасі, що забезпечують безперешкодне пересування по майданчику. Крім того, перед тим, як взяти підйомник для гіпсокартону в оренду, необхідно врахувати і інші особливості:
Зручні транспортувальні габарити і невелика вага;
Ергономічний, приємний дизайн;
Володіє антикорозійними властивостями, за рахунок того що покритий порошковою фарбою;
Деякі моделі оснащені похилим механізмом для пріекрепленія складних геометричних стель;
Як стоянкового гальма використовується гумова наполеглива ніжка.
При всіх своїх перевагах, підйомник для гіпсокартону напрокат в Києві, стане прекрасним помічником для кожної будівельно-ремонтної бригади або домашнього майстра.

Підйомник для гіпсокартону -Відеоогляд
Схожі товари