Підготовка основи під фундаменти і дороги

Технологія будівництва монолітних конструкцій, таких як залізобетонний фундамент або асфальтна дорога, для забезпечення міцності майбутнього моноліту, вимагає виготовлення підготовчої подушки, на якій і буде розміщений фундамент, дорога, тротуарна майданчик або інші об'єкти. При цьому виготовлення такої підстави також вимагає дотримання деяких вимог і технології, оскільки саме їм буду сприйматися діючі на об'єкт будівництва навантаження. Першою умовою дотримання правил створення такої подушки, є використання сипучих будівельних матеріалів і їх необхідної кількості, а також укладання їх шарами, що в залежності від цілей буде різнитися. Однак, незалежно від цього, всі ці подушки повинні бути максимально ущільнені, що і є запорукою міцності майбутнього дорожнього покриття або будови.

Для забезпечення якісного ущільнення будівельники використовують різні способи, в залежності від своїх можливостей і бюджету, однак, найбільш прийнятним і економічним способом буде оренда вібротрамбовки в Києві від компанії Будпрокат. Ефективність використання вібротрамбовок перевірена часом - в питаннях ущільнення подушки для майбутніх робіт, вони є найбільш продуктивними інструментами, гарантуючи якісне ущільнення на глибину від 30 до 60 см при прохідності від 80 до 660 м2за годину робіт. При цьому важливо враховувати, що в залежності від умов будівництва або мощення, можуть використовуватися різні вібротрамбуючі пристрою.

Так, одним з вирішальних факторів повинен стати масштаб будівництва. У разі, якщо підстава буде невеликим, до 150м2, відмінним рішенням стане питань ущільнення стане прокат віброногі в Києві - прохідність, універсальність і простота управління дозволить без проблем підготувати якісну основу для фундаменту, мощення майданчики тротуарною плиткою або залиття садових доріжок. Якщо ж мають місце більш масштабні об'єкти, наприклад великі супермаркети або дороги, то для ущільнення підготовчої подушки найкраще підходить оренда віброплити. Охоплюючи за один прохід більшу, ніж віброногі площа, даний інструмент стає відмінним помічником при великих обсягах.

Будучи бензиновими агрегатами, дані пристрої дозволяють проводити підготовку основи під фундаменти і дороги на будь-якому видаленні від благ цивілізації і в будь-яких погодних умовах, спрощуючи працю робітників і істотно економлячи будівельний бюджет.