Осушувач повітря MASTER DH 40 - оренда, прокат - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
220 250 220 220 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Безліч технологічних завдань можуть вимагати повноцінного усунення конденсату і зайвої вологості з повітряного простору - впорається з ними допоможе осушувач повітря MASTER DH 40 оренда якого надається компанією Будпрокат. Цей промислова машина, за рахунок потужного вентилятора затягує повітряний потік, пропускає його через спеціальний фільтр з холодоагентом, відокремлює від нього конденсат і випускає назад вже сухим. Відокремлювана від потоків волога концентрується в спеціальному влагосборнік, об'ємом в 11 л - при продуктивності агрегату в 40 л за добу, це дозволяє залишати пристрій без будь-якого контролю протягом 6 годин. Однак навіть після закінчення зазначеного терміну все обслуговування обмежиться лише спустошенням збірника вологи.

Широкий діапазон вологості і температур, в яких може використовуватися пристрій, дозволяє гарантувати його працездатність навіть в найскладніших умовах. При цьому, машина залишається цілком безпечною, як для людей, так і для тварин. Очевидно, що оренда осушувача повітря MASTER DH 40 в г. Киев, відмінно підходить для виконання завдань - прискорення висихання будівельних поверхонь, усунення наслідків підтоплень та залитий, підтримки необхідного рівня вологості і т.д. Залишаючись при цьому компактним і легко пересувається пристроєм, агрегат має й інші особливості:

- Простота експлуатації і інтуїтивне управління;

- Наявність вбудованого гидростата;

- Можливість безперервної роботи протягом будь-якого часу;

- Міцний металевий нержавіючий корпус;

- Висока ефективність при низькому енергоспоживанні.

З урахуванням всього цього, оренда промислового осушувача повітря MASTER DH 40 в Києві, стане відмінним і економним рішенням, при виникненні потреби у відділенні вологи.

Осушувач повітря MASTER DH 40 - оренда, прокат -Відеоогляд