Оптичний нівелір CST-Berger SAL28ND - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
180 200 180 180 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Міцний, компактний і легкий нівелір SAL 28 ND є чудовим представником будівельних оптичних нівелірів в лінійці геодезичного обладнання компанії BOSCH. Цей інструмент здатний визначати перевищення з точністю ± 1,5 мм на один кілометр подвійного ходу, завдяки чому його можна використовувати в найрізноманітніших сферах людської діяльності, від геодезії і будівництва до ландшафтного дизайну та монтажу обладнання та інженерних конструкцій.

Переваги:

• Пентапризма для зручного контролю за круглим рівнем

• Зручні навідні гвинти по обох сторонах

• Зручна ручка фокусування гвинта

• Візир

• Горизонтальний лімб для кутових вимірів

• Замок компенсатора на час транспортування

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Похибка (СКО) ± 1,5 мм.
Зображення Пряме
Збільшення 28x
Діаметр об'єктива 40 мм.
Мінімальна відстань фокусування 1,7 м.
Тип компенсатора Маятниковий компенсатор з магнітним демпфером
Робочий діапазон компенсатора 15"
Чутливість круглого рівня 8"/2 мм
Дискретність відліку горизонтального круга
Маса приладу 1.9 кг

 


Як правильно користуватися оптичним нівеліром CST-Berger SAL28ND?

Зображені складові частини:

1 Опорна плита

2 Градуйована кругова шкала

3 Маркування градуйованої кругової шкали

4 Транспортувальний фіксатор компенсатора

5 Окуляр

6 Ручка фокусування

7 Кришка окуляра

8 Оптичний візир грубої настройки

9 Об'єктив

10 Юстувальні ручка тонкої настройки

11 Гвинт-ніжка

12 Пентапризма для зчитування показань круглого рівня

13 Круглий рівень

14 Юстувальний гвинт для установки рівня

15 юстувальний гвинт для регулювання окулярної сітки

Фокусування

Наведіть нівелір на світлий фон або тримайте перед об'єктивом білий аркуш паперу 9. Потім крутите окуляр 5, поки перехрестя не стане чітко і ясно видно. (див. рис. С) Тепер наведіть за допомогою оптичного візира грубої настройки 8 нівелір на нівелірну рейку і крутіть ручку фокусування 6, поки ділення рейки не стануть чітко видні. (див. рис. D).

Ви можете переносити вимірювальний інструмент на короткі дистанції, не знімаючи зі штатива. Щоб при цьому не пошкодити вимірювальний інструмент, тримайте при транспортуванні штатив перпендикулярно і не кладіть його, напр., на плече.

Вирівнювання вимірювального інструмента

Вирівнятt вимірювальний інструмент за допомогою гвинтів-ніжок 12, щоб повітряний міхур знаходився в центрі віконця круглого рівня 7.

Приведіть повітряний міхур обертанням перших двох гвинтів-ніжок A і B в середнє положення між обома ніжками. Потім поверніть третю гвинт-ніжку C так, щоб повітряний міхур розташувався в центрі віконця круглого рівня.

Після стабілізації повітряного міхура по центру круглого рівня відхилення вимірювального інструмента від горизонталі вирівнюються компенсатором.

Під час роботи регулярно перевіряйте (напр., в дзеркалі рівня 3), чи знаходиться повітряний міхур по центру круглого рівня.

Режими вимірювань

Встановлюйте нівелірну рейку завжди строго перпендикулярно. Направте вирівняний і сфокусований вимірювальний інструмент на нівелірну рейку, щоб візирне перехрестя опинилося по центру нівелірної рейки.

Зчитування значень висоти

Виміряна висота на малюнку: 1,195 м.

Зчитуйте значення висоти на нівелірній рейці по середньому штриху візирного перехрестя.

 

Вимірювання відстані

Измеренная высота на рисунке: 1,195 м.

Відцентруйте вимірювальний інструмент по точці, від якої Ви вимірюєте відстань. Зчитувати значення висоти на нівелірній рейці по верхньому і нижньому штриху візирного перехрестя. Помножте різницю між обома значеннями висоти на 100, щоб визначити відстань вимірювального інструмента до нівелірної рейки. Виміряний відстань на малюнку: (1,347 м - 1,042 м) x 100 = 30,5 м.

 

Вимірювання кута

Відцентруйте вимірювальний інструмент по точці, від якої Ви вимірюєте кут.

Направте вимірювальний інструмент на точку A. Поверніть горизонтальний лімб 10 нульовою точкою на позначку для зчитування значень 9. Направте вимірювальний інструмент на точку В. Зчитайте значення кута по позначці для зчитування значень 9.

Перевірка круглого рівня

Перевіряйте точність нівелювання і показань вимірювального інструмента щоразу перед початком роботи, а також після тривалого транспортування вимірювального інструмента.

Вирівняти вимірювальний інструмент за допомогою гвинтів-ніжок 12, щоб повітряний міхур знаходився в центрі віконця круглого рівня 7.

Розгорніть візирну трубу на 180 °. Якщо повітряний міхур змістився з центру круглого рівня 7, круглий рівень необхідно підрегулювати.

Оптичний нівелір CST-Berger SAL28ND -Відеоогляд
Схожі товари