Оренда та прокат оптичних і лазерних нівелірів

Для того, щоб точно виміряти перевищення точок земної поверхні, а також задати горизонтальний напрямок при монтажних роботах, використовують геодезичний інструмент — нівелір.

Типи нівелірів і їх застосування

Нівеліри бувають двох типів - оптичні та лазерні. Лазерні вважаються високоточними і високоефективними інструментами для горизонтального і вертикального виміру, відбивання рівнів, точної розмітки прямих кутів. Оптичні нівеліри застосовуються для геометричного вимірювання, для визначення різниці висот між точками. Такі нівеліри широко використовуються в будівельній сфері, при монтажних роботах.

Нівеліри - це прилади, які забезпечують точність вимірювання, тому вони затребувані і потрібні в будівництві. Без них неможливо практично будь-яке будівництво чи реконструкції, також часто вони застосовуються і в домашньому господарстві.

Оренда нівелірів в Києві та інших містах України

Безсумнівно, великі будівельних компанії, як правило, купують нівеліри, але для тих, хто не так часто використовує цей інструмент, компанія «Будпрокат» пропонує в оренду лазерні та оптичні нівеліри в Києві. Тут Ви знайдете величезний асортимент нівелірів високої якості і надійності. На сьогоднішній день компанія «Будпрокат» представляє не тільки самі низькі ціни на прокат нівелірів, але і найвигідніші умови співпраці. Спрощена і прискорена система підпису договорів дозволяє кожному за короткий час оформити всі необхідні документи по оренді, а професійні менеджери допоможуть у виборі лазерного або оптичного нівеліра. Прозорі і чесні умови оренди нівелірів, низькі ціни, якісне та швидке обслуговування - це основні принципи роботи компанії «Будпрокат».