Оренда опалубки

Опалубка в оренду: практичне обладнання за вигідною ціною

Будівництво торгового центру, будь-якого іншого великого будинку або навіть приватного котеджу - це тривалий і трудомісткий процес. Якісна техніка істотно спрощує роботу і дозволяє виконати її на вищому рівні. Так, в процесі монолітного будівництва при заливці перекриттів застосовують опалубку. Вона допомагає надати проектній конструкції форму і забезпечує її міцність. Коли бетон застигає, опалубка знімається.

Всі необхідні елементи можна купити. Але невідомо, чи будете Ви застосовувати їх ще раз. Тому набагато вигідніше опалубка перекриттів оренда в Києві. Ціна на таке обладнання в компанії «Будпрокат» прийнятна як для великих підприємств, так і для приватних осіб. Ми укладаємо договір на взаємовигідних умовах. До того ж наші фахівці допоможуть зробити розрахунки і підібрати необхідну кількість стояків опалубки та інших елементів.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися зі схемами розміщення обладнання і порядком виконання робіт, що допоможе Вам правильно завершити кожен етап бетонування.

«Будпрокат» надає опалубку в оренду з відмінним співвідношенням ціни і якості

Компанія «Будпрокат» пропонує прокат опалубки перевіреної якості. Обладнання відповідає нормативним вимогам. Обов'язковою його властивістю є міцність, оскільки конструкція піддається впливу величезної ваги бетону, арматури та інших елементів. До того ж опалубка проста в збірці і розбиранні, що допомагає швидко виконувати роботу. Додатковими елементами є головки, які з'єднують балки в місці стику і по краях, а також триноги. Останні допомагають утримувати стійки.

Опалубка оренда за прийнятною ціною в Києві дає можливість заощадити гроші для покупки техніки, яка стане в нагоді не один раз. Компанія «Будпрокат» також здійснює доставку на об'єкт, що дозволяє не витрачати час на транспортування обладнання. Ми завжди раді вам допомогти в підборі якісної техніки, з якою робота стане легше.