4 офиса в Киеве
Пн-Пт с 8:00 до 18:00 Сб с 9:00 до 16:00 Вс с 9:00 до 15:00

Обігрів приміщень

В умовах, коли вартість централізованого опалення стає занадто високою, а якість поставленого тепла, з огляду на постійні перебої, залишає бажати кращого, істотно зростає популярність портативного і мобільного обігріву приміщень. На сьогоднішній день, є маса інструментів, що дозволяють забезпечувати потреби практично будь-якого споживача в портативному теплі, незалежно від масштабів потребують опаленні будівель і їх технічної оснащеності. Найпоширенішими з таких інструментів, є побутові і промислові нагрівачі, що генерує масштабні теплові потоки, обсяг яких поставлений у пряму залежність від потужності нагрівального пристрою.

Крім того, в залежності від поставлених перед таким портативним пристроєм завдань, можуть розрізняти пристрої прямого, непрямого і спрямованого (інфрачервоного) нагрівання, що ставиться в залежність від масштабів і особливостей приміщень або обігріваються об'єктів. У той же час, потужність якісного інструменту для обігріву, прямо залежить від використовуваного ним палива, що необхідно враховувати при плануванні обігріву. Зокрема, за такою ознакою розрізняють:

Електричні обігрівачі. Як нагрівальний елемент використовують ТЕН. Найчастіше експлуатуються в житлових приміщеннях і дачах або невеликих виробничих будівлях, наприклад, побутівках, лазнях, невеликих будівельних майданчиках і навіть станціях техобслуговування. За рахунок відсутності продуктів горіння, успішно використовуються в приміщеннях з дітьми і тваринами, без необхідності додаткового провітрювання. При цьому, оренда електричного нагрівача в Києві найбільшою потужності може використовуватися навіть в середніх промислових масштабах.

Газові теплові гармати. Використовуючи в якості палива пропан і бутан, пристрої стають на порядок продуктивніше електричних аналогів, генеруючи на порядок більше теплового повітря. за рахунок таких показників, оренда газової гармати може використовуватися для обігріву середніх і великих за розміром приміщень - автомайстерень, невеликих цехів і теплиць. Більш того, можуть використовуватися в технологічних процесах, наприклад при монтажі натяжних стель.

Дизельні теплові гармати. Найпотужніші з числа ветродуйних апаратів, тому використовуються виключно в промислових масштабах для обігріву великих приміщень, площею 300-500 м2 - виробничих цехів, ангарів, ферм і т.д. Зважаючи на такі особливостей, характеризуються непрямим нагрівом, подаючи тепле повітря по трубі. Оренда дизельної гармати в Києві - відмінний спосіб опалити будь-яке приміщення.