Ножичний несамохідний підйомник SJY 0.3-9 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
500 500 500 500 10000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Ножичний підйомник призначений для підняття всіляких вантажів, а також персоналу, використовується для роботи як усередині приміщення, так і зовні. Перевагами даного пристрою є мобільність, висока надійність і простота використання, що значно економить час співробітників під час роботи.

Порівнюючи підйомники з риштуванням, можна виділити наступні особливості:

1) Економія часу.

Підйомник готовий до експлуатації відразу по прибуттю на об'єкт. Риштування, в свою чергу, необхідно спочатку зібрати, попередньо розрахувавши навантаження і підготувавши проект, план установки. При перенесенні робіт на інший об'єкт риштування доводиться щоразу заново перевстановлювати. Підйомник само швидко переміщається уздовж об'єкта на будь-яку відстань, будучи мобільним пристроєм.

2) Безпека.

Підйомний пристрій має надійну конструкцію, не піддаючи працівників ризику при експлуатації. Що стосується лісів, то робітники, пересуваючись по них, повинні бути гранично уважними та обережними, оскільки існує ризик падіння. Підйомники ж більш стійкі.

3) Зручність.

Для підйому вантажу на висоту не потрібно його самостійно піднімати. Це за Вас зробить платформа підйомника, на якій можна розмістити як вантаж, так і з комфортом піднятися разом з ним.

Існує безліч галузей застосування ножичних підйомних пристроїв, їх можна використовувати при різних будівельно-монтажних роботах, у машинобудуванні, при обслуговуванні мостових конструкцій, при монтажі та демонтажі рекламних щитів, банерів, а також при зовнішній і внутрішньої обробки будівель і в інших всіляких сферах і галузях промисловості.

До переваг можна віднести такі особливості:

 • для переміщення підйомника достатньо всього 2х чоловік;
 • можливість встановлення підйомника на будь-яку поверхню;
 • висувні стабілізуючі домкрати вирівнюють платформу і роблять її стійкою;
 • рульове керування;
 • робота від мережі 220 В
 • автономна робота повний робочий день;

 


Як правильно користуватися ножичним несамохідним підйомником?

 

При експлуатації ножичних несамохідних підйомників від компанії «Будпрокат», Ви повинні дотримуватися даних правил:

Забороняється використання підйомника:

 • на м'якій, податливій, нестійкій основі;
 • на основі, яка має нахил більше припустимого;
 • при швидкості вітру, більше допустимої. При роботі на відкритому повітрі, для визначення сили вітру, необхідно застосовувати анемометр;
 • у безпосередній близькості ліній електропередач (визначення мінімальної безпечної відстані роботи проводиться відповідно напрузі, що передається лінією);
 • в легкозаймистих і вибухонебезпечних атмосферах;
 • у поганопровітрюваних приміщеннях, так як відпрацьовані гази отруйні.
 • під час грози поза приміщеннями (існує ризик потрапляння блискавки).
 • у темряві, без додаткового освітлення.
 • у зоні дії інтенсивних електромагнітних випромінювань.

 

1) Установка підйомників проводиться тільки на тверду (з припустимими невеликими нерівностями) поверхню. Для фіксації використовуються спеціальні опорні висувні лапи. Після монтажу обов'язково вирівняти робочу платформу в горизонтальній площині за допомогою рівня, вмонтованого в бічну грань.

2) Маса підйомників варіюється від 1.2 до 1.6 тонни - це обов'язково треба враховувати при транспортуванні, переміщенні та експлуатації даного обладнання; правильно підібрати транспорт для перевезення підйомника, переконатися в достатній міцності поверхні, на якій будуть вестися роботи і т. п.

3) Важливо! Завжди враховуйте погодні умови перед експлуатацією даного підйомного обладнання. Сильний поривчастий вітер, наявність опадів у вигляді дощу або снігу - це неприпустимі умови для роботи. В першу чергу, дбайте про Вашу безпеку.

4) Важливо! Ніколи не перевищуйте максимально допустиму вантажопідйомність платформи 300 кг - порушення даного правила призведе до виходу з ладу підйомного механізму.

5) Подати напругу на механізм шляхом включення в розетку 220 V. Перебої або недостатня потужність в електромережі, до якої підключений підйомник, можуть привести до виходу з ладу даного обладнання.

6) Привести в дію механізм підйомника, натиснувши на клавішу Up (Вгору) Down (Вниз). Для успішної роботи з підйомниками потрібна наявність обслуговуючого персоналу в кількості як мінімум двох і більше осіб. Важливо! Один з операторів завжди повинен знаходитися біля основи платформи.

Ножичний несамохідний підйомник SJY 0.3-9 -Відеоогляд