Ножічний самохідний підйомник Haulotte optimum 8 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
900 900 900 900 10000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли складські, ремонтні та монтажні функції вимагають застосування висотного обладнання, впорається з поставленими завданнями, дозволить оренда ножничного підйомника Haulotte optimum 8 в Києві від компанії Будпрокат. Являючи собою прекрасного помічника для заходів на висоті, агрегат сприяє досягненню висоти близько 6 метрів, яких точно вистачить для роботи в масштабах складу, ангара, виробничого цеху та інших середніх будівель. Маючи достатню велику люльку, з розмірами 1,65 х 0,7 м і вантажопідйомністю в 230 кг, апарат дозволяє без проблем піднімати двох працівників, необхідне обладнання та інструмент, а також необхідні матеріали. При цьому платформа оснащена висувною секцією метрової довжини, що дає можливість досягати важкодоступних місць.

Що примітно, оренда под'емнікаHaulotte optimum 8 можлива навіть для експлуатації всього однією людиною, оскільки пристрій є самохідним. Більш того, органи управління розміщені як на корпусі, так і в колисці, що гарантує максимальний комфорт оператора. Як джерело живлення агрегат використовує акумуляторну батарею, ресурс якої дає можливість проводити тривалі роботи на видаленні від мережі. Такі показники роблять пристрій найбільш підходящими для умов складу або промислового цеху. Відзначимо інші особливості:

- Здатний долати підйом, під нахилом в 25%;

- Порівняно невелика маса дозволяє переміщати машину на складському навантажувачі;

- Швидкість самохідного переміщення може досягати 5 км / год;

- Невелика ширина пристрою дозволяє йому проходити в самих обмежених отворах;

- Гарантує оперативний підйом на максимальну висоту за 30 сек.

Таким чином, ножичний підйомник Haulotte optimum 8 в оренду в м Кіевточно стане незамінним висотним помічником будь-якого монтажника, складського чи іншого працівника.

Ножічний самохідний підйомник Haulotte optimum 8 -Відеоогляд