Оренда нагрівачів у Києві

Прокат теплового обладнання виручає в холодну пору року

При будівництві деякі процеси, наприклад застигання бетону, вимагають певної температури. Але холодна пора року не привід зупиняти роботу до приходу тепла. На допомогу приходять нагрівачі. Їх широко використовуються для обігріву складів, теплиць і навіть офісів, де централізовані системи опалення не створюють комфортних умов.

Оскільки низька температура не може триматися вічно, обігрівачі стоять без діла велику частину року. За цей час вони не тільки застарівають, а й встигають вийти з ладу. Тому економічно вигідніше оренда теплового обладнання. У Києві, компанія «Будпрокат» пропонує її на найвигідніших для Вас умовах. Ми завжди раді надати професійну допомогу. При необхідності привеземо техніку за місцем призначення. Усе надаване обладнання проходить перевірку і відповідає стандартам якрсті. Ми працюємо тільки з відомими виробниками.

Оренда теплового обладнання найрізноманітніших моделей на вигідних умовах

Компанія «Будпрокат» надає великий вибір нагрівачів різної цінової категорії. Дивлячись на різноманітні моделі, очі розбігаються: яка з них краще. Наші консультанти допоможуть підібрати Вам відмінний варіант за призначенням.

  • Газові обігрівачі здатні швидко підняти температуру навіть в самому великому приміщенні, такому як ангар. В якості палива використовується природний газ або пропан.
  • Електричні нагрівачі з вентилятором не вимагають попереднього нагрівання. Повітря рівномірно розподіляється по всьому приміщенню різної площі. Користуються популярністю при проведенні сільськогосподарських, будівельних робіт, а також для обігріву офісів і магазинів. Інфрачервоні моделі широко використовуються в Європі. У нас вже багато хто встиг оцінити їх головну перевагу - спрямованість тепла на об'єкт. Вони працюють безшумно і мають високу ефективність, не забруднюючи повітря.
  • Із самої назви «дизельні» очевидно, що дані моделі працюють на дизельному паливі. Обладнанню також необхідна електроенергія для роботи вентилятора. На відміну від електричних аналогів, такі нагрівачі мають невеликі енерговитрати. За показниками потужності перевершують газові гармати.
  • Рідкопаливні нагрівачі використовуються як у середніх, так і в самих великих приміщеннях: на складах, виставкових площах, будівництвах, сільськогосподарських об'єктах. Відрізняються високою продуктивністю і невеликими витратами електроенергії.

Для жителів Києва прокат теплового обладнання доступний за ціною і дозволяє заощадити кошти на покупці дорогої техніки. Компанія «Будпрокат» допоможе Вам підібрати кращу модель.