Миючий пилосос PUZZI 8/1 C - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
280 280 280 280 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Коли клінінгові заходи мають одиничний характер, а чистка килимових покриттів або оббивки дуже важлива, допомогти виконати такі серйозні роботи зможе миючий пилосос PUZZI 8/1 C в оренду р. в Київ від компанії Будпрокат. Даний апарат без проблем впорається з будь-якими поставленими перед ним завданнями – він незамінний як при проміжної домашньої або офісної збиранні, так і при глибокого чищення будь-яких килимових покриттів, текстильної оббивки салонів машин або меблів. Його чудовим перевагою є потужна усмоктувальна турбіна, яка поглинає 61 л за секунду і тим самим забезпечує вкрай низьку залишкову вологість. Користувачів приємно порадує зручна система спустошення бака для брудної води, а також місткість пилозбірника, що забезпечують комфорт експлуатації.
Прокат миючого пилососа PUZZI 8/1 C здивує легкістю пристрою, що забезпечує простоту його переміщення по сходах, салону або через перешкоди. Апарат характеризується інтуїтивно зрозумілим керуванням і великими ножними вимикачами, які спрощують контроль над пристроєм. За рахунок того, що насосно-турбиный модуль розміщено на гумових опорах, гарантується максимальна надійність і захист пристрою від непередбачених проблем. Швидка готовність до роботи, практичний дизайн і міцний гумовий шланг гарантують оперативне і просте виконання прибирання. Зазначимо інші особливості:
Розміщення оснащення на корпусі для швидкого доступу;
Висока продуктивність збирання – до 18 м2 за 1 годину;
Всі необхідні інструменти входять в комплектацію поставки;
Економить близько 63% часу на прибирання, в порівнянні з іншими аналогами.
З урахуванням таких характеристик, миючий пилосос PUZZI 8/1 C в оренду, буде незамінний при локальному немасштабном клінінг практично будь-якого приміщення.
Миючий пилосос PUZZI 8/1 C -Відеоогляд
Схожі товари