Оренда мийки високого тиску

Мийка високого тиску напрокат допоможе відмити найбільш забруднені поверхні

Після ремонту та будівництва залишається чимало сміття. Якщо великі уламки, тирсу і інші крупні відходи виробництва можна швидко прибрати, то з очищенням від пилу і бруду доводиться досить довго повозитися. Значно полегшує цю задачу мийка високого тиску. Вона справляється з забрудненнями будь-яких видів, у тому числі з видаленням старої фарби, масляних плям і дозволяє дістатися до важкодоступних місць. Подібне обладнання використовують не тільки на будмайданчиках, а й на присадибних ділянках, а також для миття тротуарної плитки, техніки і навіть на СТО.

<>Для непостійної роботи з таким обладнанням економічно недоцільно вкладати гроші в його покупку. Компанія «Будпрокат» у Києві пропонує послугу мийка високого тиску оренда за розумною ціною. Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану допомогу і порекомендують оптимальну модель за призначенням і Вашими фінансовим можливостям.

Переваги мийки високого тиску в оренду

Надавані моделі характеризуються широкою функціональністю і високою потужністю. Вода, яка проходить через спеціальний насос, піднімається за рахунок тиску. Потім рідина надходить по шлангу до насадки. Остання дозволяє відрегулювати струмінь і натиск. Вам потрібно лише натиснути кнопку і вода почне надходити зі шланга на поверхню. Таким чином, не докладаючи великих зусиль, Ви зможете домогтися ідеальної чистоти приміщення або автомобіля.

Мийка високого тиску напрокат, ціна на яку приємно радує, популярна в Києві завдяки широким можливостям застосування. До того ж, таке обладнання економить час і кошти, витрачені на прибирання. Співпрацюючи з компанією «Будпрокат», Ви зможете оцінити переваги мийки високого тиску в оренду:

  • якісна перевірена техніка;
  • вигідна вартість обладнання як для приватних осіб, так і для підприємств;
  • знижки при замовленні на мінімальний термін, а також постійним клієнтам;
  • офіційне оформлення договору оренди;
  • можливість доставки техніки;

Компанія «Будпрокат» надає послуги на вигідних умовах і завжди турбується про якість наданої в оренду техніки.