Металошукач Bosch 120 (детектор проводки) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Детектор BOSCH GMS 120:

Відмінність цього апарата від собі подібних полягає в тому, що він виявляє дроти на відстані до 12 см! Також його плюс у тому, що він дуже легкий у використанні, так що не виникне проблем в процесі його експлуатації. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям і вони Вам все розкажуть. Фірма "Будпрокат" пропонує Вам взяти в оренду детектор проводки Bosch 120 тому, що це оптимальний вибір, при цьому Ви заощаджуйте значну кількість ваших коштів. Погодьтеся, що придбати власне обладнання значно дорожче, ніж взяти його в оренду, а виправдовує себе покупка свого інструменту, тільки якщо Ви працюєте з ним більше ніж місяць.

А тепер оцініть переваги саме цього апарата:

Макс. глибина:

сталь - 120 мм

мідь - 80 мм

дерево - 20 мм

 

  • Максимальна достовірність: завдяки функції автоматичного калібрування можна виявити будь-які об'єкти і уникнути помилок
  • Надійне виявлення навіть глибоко прихованих об'єктів - на глибині до 12 см
  • Ще більш надійне визначення об'єктів завдяки 3-кольоровому світловому кільцю
  • Точна індикація центру об'єкта за допомогою шкали «Center-Finder»
  • Краща видимість результату завдяки дисплею з підсвічуванням
  • Маркировочний отвір зі світловим кільцем
  • Три режиму виявлення для різних варіантів застосування: режим сухої обробки, режим обробки металу, режим для струмовідного кабеля


Матеріали, що виявляються: чорні і кольорові метали, дерев'яні опорні конструкції, електропроводка
Макс. глибина виявлення - 120 мм
Макс. глибина виявлення сталі - 120 мм
Макс. глибина виявлення міді - 80 мм
Автоматика відключення - 5 min
Джерела живлення - 1 x 9 В 6LR61

1 x 9 В 6LR61 блокв

 

 


 

Як правильно користуватися металодетектором?

 

Зображені складові частини:

1. Світне кільце

2. Отвір для маркування

3. Дисплей

4. Індикатор режиму роботи

5. Вимикач

6. Кнопка підсвічування дисплея

7. Кнопка звукового сигналу

8. Кнопка виявлення проводки під напругою / режим роботи "струмопровідний кабель"

9. Кнопка виявлення металу/режим роботи "метал"

10. Кнопка виявлення металевих і дерев'яних балок / режим роботи "гіпсокартон"

11. Контактні смужки

12. Сенсорна зона

13. Заводська табличка

14. Кришка батарейного відсіку

15. Фіксатор кришки батарейного відсіку

16. Кріплення для ремінця перенесення

17. Захисний чохол

18. Ремінець для перенесення

ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Включення/вимикання

Перед включенням вимірювального інструмента переконайтеся в сухому стані сенсорної зони 12. При необхідності витріть вимірювальний інструмент насухо ганчіркою.

Після різкої зміни температури вимірювальний інструмент слід витримати перед включенням до вирівнювання температури.

1. Для включення вимірювального інструмента натисніть на вимикач 5.
2. Для виключення вимірювального інструмента знову натисніть на вимикач 5.

Якщо протягом прибл. 5 хв. на вимірювальному інструменті не буде натискатися ніяких кнопок, і їм не буде виявлено ніяких об'єктів, вимірювальний інструмент з метою економії батареї автоматично вимикається.

Включення/вимикання підсвічування дисплея

За допомогою кнопки підсвічування дисплея 6 Ви можете включати і вимикати підсвічування дисплея.

Включення/вимикання звукового сигналу

За допомогою кнопки звукового сигналу 7 Ви можете вмикати і вимикати звуковий сигнал. При вимкненому звуковому сигналі на дисплеї з'являється індикатор a.

Елементи індикації (див. рис. А)

a Індикатор вимкненого акустичного сигналу

b Індикатор функції попередження

c Індикатор виду об'єкта «неметал»

d Індикатор виду об'єкта «немагнітний метал»

e Індикатор виду об'єкта «магнітний метал»

f Індикатор виду об'єкта «проводка під напругою»

g Індикатор контролю температури

h Індикатор заряду батареї

i Індикатор вимірювання

j Шкала точного пошуку

k Індикатор центру «CENTER»

Принцип дії (див. рис. А - В)

Вимірювальним інструментом перевіряється основа під сенсорною зоною 12 в напрямку A до макс. глибини вимірювання. Інструмент розпізнає об'єкти, що складаються з іншого, ніж стіна, матеріалу.

Переміщайте вимірювальний інструмент по поверхні рівномірно і прямолінійно, з легким натиском, не піднімаючи його і не змінюючи сили натискання. Під час вимірювання контактні смужки 11 повинні постійно стикатися з основою.

Вимірювання

Приставте вимірювальний інструмент до досліджуваної поверхні і переміщайте його в напрямку B. У міру наближення вимірювального інструмента до об'єкта, балка індикатора вимірювання i росте і кільце 1 світиться жовтим кольором, у міру віддалення від об'єкта балка зменшується. Над серединою об'єкта балка індикатора вимірювання i досягає максимального розміру; кільце 1 світиться червоним кольором і лунає звуковий сигнал.

При невеликих об'єктах і дуже глибоко залягаючих об'єктах кільце 1 може продовжувати світитися жовтим кольором, звуковий сигнал не лунатиме.

Широкі об'єкти відображаються світінням кільця і звучанням сигналу не по всій ширині. Для більш точної локалізації об'єкта водіть вимірювальним інструментом над об'єктом вперед-назад (3 рази).

У всіх режимах роботи автоматично активується шкала точного пошуку j. Балка шкали точного пошуку j досягає максимального розміру, якщо об'єкт знаходиться під центром сенсорної зони або балка індикатора вимірювання i досягла максимального рівня. Додатково в режимах роботи «гіпсокартон» і «метал» загоряється індикатор центру «CENTER» k.

Широкі об'єкти в досліджувальній основі розпізнаються по постійно довгій балці індикаторів вимірювання i та j. Кільце 1 світиться жовтим кольором. Тривалість відображення довгих балок відповідає приблизно ширині об'єкта.

При пошуку малих або глибоко залягаючих об'єктів, коли індикатор виміру i реагує слабо, проведіть вимірювальним інструментом неодноразово в горизонтальному і вертикальному напрямку над об'єктом.

Слідкуйте за довжиною балок на шкалі точного пошуку j, в режимах роботи «гіпсокартон» і «метал» додатково звертайте увагу також і на індикатор центру «CENTER» k, що полегшують більш точне визначення місцезнаходження об'єкта.

Перш ніж здійснювати свердління, розпилювання або фрезерування, Вам необхідно убезпечити себе інформацією з інших джерел. Оскільки фактори навколишнього середовища або конструкція стін можуть негативно впливати на результати вимірювання, можлива небезпека, навіть у тому випадку, якщо індикатор не відображує об'єктів в сенсорній зоні (відсутність звукового сигналу, що світиться кільце 1 горить зеленим кольором).

Режими роботи

Вибравши відповідний режим роботи, Ви досягнете найкращих результатів пошуку.

Максимальна глибина вимірювання для металевих об'єктів досягається в режимі роботи «метал». Максимальна глибина вимірювання для проводки під напругою досягається в режимі роботи «струмопровідний кабель». Обраний режим роботи завжди відображається світиться зеленим індикатором 4.

Гіпсокартон

Режим роботи «гіпсокартон» підходить для виявлення дерев'яних і металевих об'єктів у гіпсокартонних плитах.

Натисніть кнопку 10, щоб активувати режим роботи «гіпсокартон». Індикатор 4 над кнопкою 10 світиться зеленим. При поміщенні вимірювального інструмента на досліджувану основу кільце 1 світиться зеленим кольором, сигналізуючи готовність до роботи.

У режимі роботи «гіпсокартон» розпізнаються і відображаються наступні види об'єктів:

- неметали, напр., дерев'яні балки,
- магнітні об'єкти, напр., арматура,
- не магнітні, але металеві об'єкти, напр., мідні труби,
- струмопровідні об'єкти, напр., проводка.

Вказівки: У режимі роботи «гіпсокартон», крім дерев'яних та металевих об'єктів, а також проводки під напругою, відображаються також і інші об'єкти, напр., заповнені водою пластикові труби. На дисплеї 3 ці об'єкти відображаються індикатором неметалів c.

Наявність цвяхів і шурупів в основі може призвести до того, що дерев'яні балки на дисплеї будуть відображатися як металевий об'єкт

Якщо на дисплеї 3 постійно зберігається макс. довжина балок індикаторів вимірювання i та j, повторіть вимірювання, приставивши вимірювальний інструмент до досліджуваної основи в іншому місці.

Якщо світне кільце 1 при контакті з досліджуваною поверхнею не вказує готовність до роботи, це означає, що вимірювальний інструмент неправильно розпізнає основу.

- Потримайте кнопку 10 до тих пір, поки кільце не почне світитися зеленим кольором.
- Якщо Ви після цього почнете новий вимір, приставивши вимірювальний інструмент до іншої стіни, необхідно коротко натиснути кнопку 10.
- У рідкісних випадках вимірювальний інструмент 12 не може розпізнати основу з причини забруднень з того боку інструменту, де розташовуються сенсорна зона і заводська табличка 13. Очистіть вимірювальний інструмент сухою, м'якою ганчіркою і заново почніть вимір.

Метал

Режим роботи «метал» призначений для пошуку магнітних і немагнітних об'єктів незалежно від матеріалу стіни.

Натисніть кнопку 9, щоб активувати режим роботи «метал». Світиться кільце 1 і індикатор 4 над кнопкою 9 світяться зеленим кольором. Якщо виявлений металевий об'єкт є магнітним металом (напр., залізом), на дисплеї 3 відображається символ e.

У разі виявлення немагнітних металів відображається символ d. Для того, щоб вимірювальний інструмент міг розрізнити види металу, він повинен знаходитися над виявленим металевим об'єктом (кільце 1 світиться червоним кольором).

Вказівка:При наявності в досліджуваному підставі сталевих сіток і арматури вони будуть відображатися індикатором вимірювання i по всій своїй площі. Зазвичай при виявленні сталевих сіток безпосередньо над залізними прутами на дисплеї загоряється символ магнітних металів e, а між прутами - символ немагнітних металів d.

Струмопровідний кабель

Режим роботи «струмопровідний кабель» призначений виключно для пошуку проводки під напругою (110-230 В).

Натисніть кнопку 8, щоб активувати режим роботи «струмопровідний кабель». Світиться кільце 1 і індикатор 4 над кнопкою 8 світяться зеленим кольором.

При виявленні проводки під напругою на дисплеї з'являється 3 індикатор f. Щоб точніше локалізувати місцезнаходження проводки під напругою, знову проведіть вимірювальним інструментом по поверхні. Після декількох переміщень проводка під напругою відображається з високою точністю. Якщо вимірювальний інструмент знаходиться дуже близько від проводки, що світиться кільце 1 блимає червоним кольором і лунає серія звукових сигналів з короткими паузами.

Вказівки:

- Проводка під напругою відображається у всіх режимах роботи.
- Проводку під напругою легше виявити, якщо до шуканої проводці підключені споживачі струму (напр., лампи або прибори) і вони включені.
- За певних умовах (напр., під металевими поверхнями або поверхнями з високим вмістом води) проводка під напругою може бути не виявлена. Сила сигналу для проводки під напругою залежить від положення електропроводки. Тому перевірте за допомогою подальших вимірювань в безпосередній близькості або звіртеся з іншими джерелами інформації, щоб з'ясувати, чи присутній проводка під напругою.
- проводці не під напругою знаходиться як метал в режимі роботи «метал». Багатожильний кабель при цьому не відображається (на відміну від кабелю з цільної жилою).
- Статична електрика може призвести до того, що проводка буде відображатися неточно, напр., на великій ділянці. Щоб поліпшити свідчення, прикладіть вільну руку плазом до стіни поруч з вимірювальним інструментом, щоб зняти статичний заряд.

Функція попередження

Якщо на дисплеї 3 загорівся індикатор b і блимає індикатор 4 над кнопкою 10, необхідно почати вимір заново.

Зніміть вимірювальний інструмент зі стіни і прикладіть його до основи в іншому місці.

Якщо на дисплеї 3 блимає індикатор b, відішліть вимірювальний інструмент під входить в комплект поставки захисної сумці в авторизовану майстерню.

Металошукач Bosch 120 (детектор проводки) -Відеоогляд
Схожі товари