Машина шліфувальна DWS 2300 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Проведення підготовчих або фінальних затирочних робіт по шпаклівці пов'язане з масою незручностей, допомогти впорається з якими, може лише шліфмашинка для стін DWS 2300 оренда якої надається компанією Будпрокат. Здійснення затирання відбувається за допомогою шліфувального диска, що кріпиться на крутиться підставу завдяки звичайним липучкам. Забезпечуючи швидкість обертання в межах від 1000 до 2000 оборотів в хвилину, пристрій здатний гарантувати якісну обробку шпаклювати поверхні. Додатковою перевагою для робітників стане телескопічна штанга, на якій розміщений двигун і інші функціональні елементи - з їх допомогою, обробка шпаклівки може проводиться навіть на стелі, без залучення висотних пристосувань.
Що примітно, саме засноване є поворотним у всіх площинах, що дозволяє виробляти шліфування не тільки плоских, але і увігнутих, опуклих і інших елементів зі складною геометрією. Більш того, передбачена можливість установки трикутної насадки, завдяки чому, оренда шліфувальної машинки для шпаклівки DWS 2300 в Києві, дозволить провести обробку навіть в стельових кутах. Основною перевагою машини є ефективна система пиловидалення, яка за допомогою підключення пилососа дозволить видалити значну запиленість, що утворюється при подібних роботах. Відзначимо інші особливості:
Шлифкруг не входить в комплектацію поставки;
Пристрій і його конструктивні елементи поставляються в зручному транспортувальному кейсі;
Машина має невелику вагу, що виключає втому при тривалих роботах;
Має міцну алюмінієву конструкцію.
Завдяки таким властивостям, прокат стеношліфовальной машини DWS 2300 точно підійде як домашнім майстрам, так і будівельним бригадам.

Машина шліфувальна DWS 2300 -Відеоогляд
Схожі товари