Мініпідмости (підмости)

Мініпідмости призначені для зовнішніх і внутрішніх, ремонтних, будівельних, малярних та інших робіт на невеликій висоті, трохи перевищує людський зріст. Мініпідмости набагато зручніше, надійніше, безпечніше, ніж саморобні конструкції, зроблені з дерева.

Мініпідмости є зменшеним, а також спрощеним варіантом вишки-тури. Перевагою підмостей є їх легкість, простота монтажу, мобільність, висока стійкість. Незважаючи на свої невеликі габарити, на них буде досить комфортно працювати, а також розміщувати необхідні інструменти, відро з фарбою або штукатуркою, і не боятися що вони впадуть.

Мала вага і компактність дозволять без проблем транспортувати і зберігати підмости в перервах між використанням. Збірка конструкції дуже проста, монтаж може справити будь-яка людина за 15 хвилин. Наявність з одного боку підмостей міцних коліс дозволяє переміщати їх поприміщенню без будь-яких зусиль.

Оренда мініпідмостей у Києві

У компанії "Будпрокат" завжди можна підібрати потрібні для Вас підмости і взяти їх в оренду. У Києві оренда підмостей надається за найпривабливішою ціною. Взяти напрокат мініподмости в Києві дуже просто, наші фахівці завжди готові надати консультацію, допомогти визначитися і зробити правильний вибір.