Лазерні нівеліри оренда, прокат

Лазерні нівеліри

Нівелір - прилад, призначений для геодезичних робіт, а також для завдання горизонтальной площині в ремонтних і монтажних роботах.

Типи нівелірів і їх застосування

Нівеліри бувають двох типів - оптичні та лазерні. Більш високоточними і ефективними приладами є лазери, призначені для визначення різниці висот між декількома точками площині, відбивання рівнів, точної розмітки прямих кутів.

Лазерні типи нівелірів діляться на 2 класи: для проведення вимірювань усередині приміщення, і на нівеліри, які використовуються зовні споруд.

Лазерний нівелір має в своєму корпусі лазерні світлодіоди, що випромінюють світло, яке надалі розсіюється, і утворюють проекцію площин. Нівелір вибудовує лазерні проекції ліній: горизонтальні і вертикальні. Прилад має в собі компенсатор, який автоматично підлаштовує вісь приладу в робоче положення, що дозволяє почати роботу без будь-яких додаткових налаштувань.

Сучасні лазерні рівні здатні працювати в радіусі до 40 метрів, а при використанні приймача лазерного випромінювання, робочий діапазон може досягати 300 метрів.

Оренда лазерних нівелірів в Києві

Не обов'язково купувати дорогий лазерний нівелір, якщо він не будет часто використовуватися, для цього компанія "Будпрокат" пропонує взяти його в оренду. Взяти товар в оренду дуже просто, варто лише зателефонувати нашим менеджерам, які допоможуть у виборі лазерного нівеліра. Тут Ви знайдете великий асортимент нівелірів високої якості і надійності. Компанія "Будпрокат" надає в оренду кращі моделі лазерних нівелірів за найнижчими цінами в Києві.