Кутова шліфмашина GWS 26-230JHV BOSCH 2,6 кВт (КШМ) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
200 200 200 200 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Оренда болгарки Bosch GWS 26-230 JBV в Києві - відмінний спосіб отримати професійне обладнання для різання та шліфування за доступною кожному ціною. Дана кутова шліфувальна машина володіє чудовим потужним електродвигуном на 2,6 кВт, здатним розігнати 230-міліметровий пильний диск або шліфувальний круг до 6,5 тис. Обертів на хвилину. Такі показники забезпечують найвищу продуктивність, незалежно від характеру проведених робіт, будь то зачистка конструкції від іржі або демонтаж металоконструкцій. Але навіть при величезній потужності, вдала конструкція корпусу і система виброгашения, розміщені в основної та додаткової рукоятках, виключать дискомфорт при найтривалішою експлуатації. А реалізована фірмова система затиску SDS, забезпечує швидку заміну оснащення.
Оскільки пристрій оснащена системою плавного пуску і обмеження пускового струму, прокат болгарки Bosch GWS 26-230 JBV гарантує збереження цілісності заготовки і безпеку працівника. Додаткову безпеку оператора від окалин і осколків забезпечує захисний кожух з простим регулюванням положення. Для максимальної зручності експлуатації, додаткова рукоятка-скоба оснащена поворотним механізмом. При цьому, УШМ має досить велику вагу, близько 6 кг, впорається з яким допоможе ефективний розподіл маси по конструкції. Відзначимо інші особливості:
Оснащена довгим 4-метровим кабелем для маневреності по майданчику;
Обладнана системою захисту від ненавмисного включення;
Прогумовані накладки забезпечать зручне розміщення в руці;
Відноситься до класу професійних інструментів.
Завдяки таким властивостям, болгарка Bosch GWS 26-230 JBV напрокат в Києві стане відмінним помічником кожному початківцю або професійного будівельника.

Кутова шліфмашина GWS 26-230JHV BOSCH 2,6 кВт (КШМ) -Відеоогляд
Схожі товари