Кутова шліфмашина GWS 26-230 JHV BOSCH 2,6 кВт - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
200 200 200 200 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Кутова шліфмашина GWS 26-230 JHV BOSCH 2,6 кВт - надійний, ергономічний і якісний інструмент, який має хороші показники по ефективності роботи та довговічності. Кутова шліфмашина GWS 26-230 JHV BOSCH забезпечена подвійною системою контролю за вібрацією при роботі болгарки, захисним кожухом з надійним кріпленням, що робить роботу з кутовою шлифмашиной безпечною. На кутову шліфмашину GWS 26-230 JHV BOSCH встановлена додаткова рукоятка, яка має добре зарекомендувшу себе систему Vibration Control (система знижує на 50% вібрацію при роботі з болгаркою і забезпечує велику тривалість роботи з інструментом без втоми). Кутова шліфмашина GWS 26-230 JHV BOSCH має вимикач-запобіжник Tricontrol, броньовану обмотку для підвищеного захисту кабелю, високоякісні елементи, такі як фланець, підшипники, редуктор, поворотну рукоятку-скобу. Кутова шліфмашина GWS 26-230 JHV BOSCH - це надійний інструмент з високими показниками по продуктивності і безпеки.

Технічні характеристики кутової шліфувальної машини GWS 26-230 JHV BOSCH 2,6 кВт.:

На кутову шліфмашину GWS 26-230 JHV BOSCH 2,6 кВт встановлено надійний і довговічний двигун, який має споживану потужність 2600 Вт GWS 26-230 JHV BOSCH має плавний і безпечний пуск завдяки використанню систем захисту і зниження вібрації при роботі. При роботі кутова шліфувальна BOSCH розвиває обороти холостого ходу, максимальне значення яких дорівнює 6500 об/хв. Діаметр диска, монтуємий на дану болгарку, становить 230 мм. Важить кутова шліфувальна 6,2 кг.

 1 

12 

 


Як правильно користуватися болгаркою?

1) Застосування електроінструменту і поводження з ним

- Не перевантажуйте електроінструмент. Використовуйте для Вашої роботи призначений для цього електроінструмент. З відповідним електроінструментом Ви будете працюєте краще і надійніше в зазначеному діапазоні потужності.

- Не працюйте з електроінструментом при несправному вимикачі. Електроінструмент, який не піддається вмиканню або вимиканню, небезпечний і повинен бути відремонтований.

- Застосовуйте електроінструмент, приладдя, робочі інструменти і т.п. відповідно до цих інструкціями. Враховуйте при цьому робочі умови і виконувану роботу. Використання електроінструментів для непередбачених робіт може призвести до небезпечних ситуацій.

 

2) Вказівки з техніки безпеки та по роботі

- При занадто сильному натисканні Ви можете перевантажити електроінструмент. Перевантаження може привести до перегріву або пошкодження електроінструменту. Після сильного навантаження дайте електроінструменту пропрацювати ще кілька хвилин на холостому ходу, щоб він міг охолонути.

- Не використовуйте електроінструмент на абразівно- відрізний станині.

- Ніколи не застосовуйте відрізні круги для обдирки!

- Використовуйте швидкозатискного гайку тільки для шліфувальних і відрізних кругів. Використовуйте тільки бездоганну, неушкоджену швидкозатискного гайку.

- Не продовжуйте користуватися електроінструментом, якщо пошкоджений демпферний елемент між головною рукояткою і корпусом двигуна.

- Не продовжуйте користуватися електроінструментом, якщо пошкоджена додаткова рукоятка. Не виконуйте жодних змін на додатковій рукоятці.


3 ) Символи

Правильна інтерпретація символів допоможе Вам правильніше і надійніше працювати з електроінструментом:


Кутова шліфмашина GWS 26-230 JHV BOSCH 2,6 кВт -Відеоогляд
Схожі товари