Кутова шліфмашина Bosch GWS 1000 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 1000 призначена для відрізки та шліфування, зачистки різних видів покриттів. Відмінною характеристикою Bosch GWS 1000 є вдосконалений електричний двигун потужністю 1000 Вт, що забезпечує 11000 об/хв. Крім потужного двигуна Bosch GWS 1000 має відмінно захищений корпус, що забезпечує максимально зручний і чіпкий хват. Оренда товару Bosch GWS 1000 Київ, дуже проста, потрібно лише зателефонувати нашим менеджерам, які дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Ви можете взяти в прокат товар Київ Bosch GWS 1000 в компанії "Будпрокат" за доступними цінами на вигідних умовах.

 

Характеристики:


Виробник Bosch
Тип живлення Від мережі
Потужність 1000 Вт
Регулювання обертів немає
Число оборотів холостого ходу 11000 об/хв
Різьблення шліфувального шпинделя M14
Діаметр відрізного круга 125 мм
Шліфколо із втисненою центральною частиною 125 мм
Чашкова дротяна щітка 70 мм
Габаритна довжина 298 мм
Вага 1,7 кг.

 


Як правильно користуватися болгаркою (кутовий шлифмашиной) Bosch GWS 1000?

Зображені складові частини:

1 Важіль розблокування захисного кожуха

2 Кнопка фіксації шпинделя

3 Вимикач

4 Додаткова рукоятка (з ізольованою поверхнею)

5 Шліфувальний шпиндель

6 Витяжний ковпак *

7 Опорний фланець з кільцем круглого перерізу

8 Твердосплавний чашковий шліфувальний круг *

9 Зажимная гайка

10 Швидкозатискна гайка *

11 Захисний кожух для шліфування
12 Шліфувальний круг *

13 Захисний кожух для відрізання *

14 Oтрезной коло *

15 Захисний щиток для руки *

16 Гумова опорна шліфувальна тарілка *

17 Шліфувальна шкурка *

18 Кругла гайка *

19 Чашкова щітка *

20 Захисний кожух для відрізання з направляючими санчатами *

21 Алмазний відрізний круг *

22 Рукоятка (з ізольованою поверхнею)


 


1) Вмикання електроінструменту

Для вмикання електроінструмента пересуньте вимикач (3) вперед. Для фіксування ввімкненого вимикача (3) натисніть на нього спереду до фіксування. Для вимикання електроінструменту відпустіть вимикач (3) або, якщо він зафіксований, коротко натисніть на вимикач (3) і відпустіть його. Перевіряйте шліфувальний інструмент перед застосуванням. Шліфувальний інструмент повинен бути бездоганно встановлений і вільно обертатися. Виконайте пробне включення протягом не менше 1 хвилини без навантаження. Не застосовуйте пошкоджені шліфувальні інструменти та інструменти, що мають відхилення від округлості або вібруючі. Пошкоджені шліфувальні інструменти можуть розірватися і нанести травми. З метою економії електроенергії включайте електроінструмент тільки тоді, коли Ви збираєтеся працювати з ним.

3) Вказівки щодо застосування

обдирного шліфування

Ніколи не застосовуйте відрізні круги для обдирання! З кутом кола від 30 ° до 40 ° до заготівлі Ви отримаєте найкращі результати роботи при обдирного шліфування. Наведіть електроінструмент з помірним притисненням туди і назад. При цьому заготовка сильно не нагрівається, не змінює свого забарвлення і не залишається канавок.

Віяловий шліфувальний круг

віяловим шліфувальним кругом (приналежності) можна також обробляти опуклі поверхні і профілі (шліфування контурів). Віялові шліфувальні круги володіють значно більшим терміном служби, створюють менший рівень шуму і менші температури шліфування, ніж звичайні шліфувальні круги.

Різання металу

Для різання за допомогою пов'язаних абразивів завжди використовуйте захисний кожух для відрізання (13). При відрізанні шліфувальним колом працюйте з помірною, відповідної оброблюваного матеріалу, подачею. Не чиніть тиск на відрізний круг, що не перекошуйте і не качайте його. Не загальмовуйте відрізний круг на вибігу бічним тиском.

Завжди ведіть електроінструмент проти напрямку обертання. В іншому випадку виникає небезпека неконтрольованого виходу з прорізи. При різанні профілів або чотиригранних труб починайте рез на найменшому поперечному перерізі.

Різання каменю

Для різання каменя забезпечте достатнє відсмоктування пилу. Застосовуйте протипиловий респіратор. Даний електроінструмент дозволяється застосовувати тільки для сухого різання і сухого шліфування. Для різання каменів найкраще використовувати алмазні відрізні диски. При застосуванні захисного кожуха для відрізання з напрямними полозками (20), пилосос повинен бути допущений для відсмоктування кам'яного пилу.

Увімкніть електроінструмент і встановіть його передньою частиною напрямних полозок на деталь. Переміщайте електроінструмент з помірною, відповідної оброблюваного матеріалу подачею. При обробці особливо твердих матеріалів, наприклад, бетону з високим вмістом гравію, алмазний відрізний круг може перегрітися і бути пошкоджений. Обертаючийся з алмазним відрізним кругом сніп іскор однозначно вказує на це. У такому випадку перервіть процес і дайте алмазному відрізному кругу охолонути на холостому ході при максимальній швидкості протягом короткого часу. Значне зниження продуктивності і обертаючийсяя сніп іскор говорять про те, що алмазний відрізний круг притупився. Алмазний відрізний круг Ви можете заточити короткими різами в абразивному матеріалі (наприклад, в силікатній цеглі).


Кутова шліфмашина Bosch GWS 1000 -Відеоогляд