Кутова шліфмашина Bosch GWS 1000 (КШМ) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Демонтаж, металева різання, шліфування і маса інших видів робіт можуть вимагати потужного і маневреного інструменту, отримати який сьогодні за низькою ціною дозволяє оренда болгарки Bosch GWS 1000 в Києві від компанії Будпрокат. Дану шлифмашину, з числа інших УШМ, виділяють чудова потужність електродвигуна в 1 кВт і невелику вагу, який дозволяє працювати навіть за допомогою однієї руки. Оператора приємно порадує система виброгашения і наявність гумових накладок, що забезпечують чіпкий захоплення пристрою і комфорт проведених робіт навіть при тривалому експлуатуванні. Можливість повороту редуктора і проста система перестановки захисного кожуха, надають можливість використовувати шліфувальну машину навіть в самих незручних просторах.
Потужний двигун здатний розігнати 125-міліметровий відрізний круг до 11 тис. Обертів на хвилину, що максимально підвищує продуктивність робіт. При цьому болгарка Bosch GWS 1000 напрокат оснащена поворотною рукояткою, яку можна ставити як з лівого, так і з правого боку, забезпечуючи можливість ефективної роботи навіть для лівшів. Завдяки величезній різноманітності підходящої для УШМ оснащення, вона без проблем буде взаємодіяти з такими матеріалами, як камінь, метал, дерево, пластик, бетон і багатьма іншими. Відзначимо інші особливості:
Має стандартну посадкову різьблення на шпинделі;
Не має потреби в додатковій підготовці, але вимагає дотримання техніки безпеки;
Система повітряного охолодження дозволить виключити перевантаження пристрою;
Оснащення не входить в комплектацію поставки.
Такі властивості дозволять замовити прокат болгарки Bosch GWS 1000 в Києві кожному майстру, будь то початківець чи професійний будівельник.

Кутова шліфмашина Bosch GWS 1000 (КШМ) -Відеоогляд
Схожі товари