Коронка АС 83 мм - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли будівельні завдання вимагає виконання великих свердловинних отворів в бетоні, найбільш придатним інструментом стане коронка по бетону АС 83 на прокат в Києві - якісний технологічний бур, розрахований на виконання найскладніших завдань. Перевага даного полотна обумовлено його конструктивними особливостями - на його крайку по черзі наварені абразивні сталеві сегменти, до складу напилення яких входять дрібні алмази. Оскільки саме алмаз є найтвердішим мінералом, вступаючи у взаємодію з будівельним матеріалом, він стирає його структуру, утворюючи якісні, гладкі і не вимагають додаткової обробки отвору, діаметром 83 мм. І що примітно, такий вплив можливо не тільки на бетон, а й на асфальт, граніт, піщаник, мармур та інші надтверді матеріали.

Завдяки наявності середнього за розміром діаметра, прокат коронки АС 83 по бетону, дозволяє отримати оснастку, яка буде однаково ефективна як з ручними свердлильними дрилями, типу Dongsen BJ-3160, так і з бурильними установками, наприклад, Dongsen BJ-2300. Встановлена на ці пристрої, вона точно стане відмінним і ефективним помічником при виконанні отворів для повітроводів, вентиляції, кондиціонерів, освітлювальних приладів, обробітку дверних і віконних прорізів і навіть демонтажу. Виготовлена з розжареної сталі, вона має й інші особливості:

- Чи не схильна до корозійних впливів;

- Передбачає використання систем вологого різання і водного охолодження бура;

- Дозволяє монтувати подовжувачі довжини свердління;

- Без проблем проходить залізобетонну арматуру;

- Не залишає будь-яких дефектів свердління.

При цьому, ціна оренди алмазної коронки АС 83 в Києві обчислюється виходячи з зносу абразивної кромки, 1 мм якого обійдеться в 165 грн.

Техничні характеристики

Характеристики:  
Довжина коронки, мм 400
Діаметр коронки, мм 83

 

Вартість продажу - 1 650,00 грн

Коронка АС 83 мм -Відеоогляд
Схожі товари