Коронка АС 32 мм - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Оскільки застосування алмазно-свердлильних технологій вимагає використання не тільки ріжучого інструменту, але і дорогих свердел, відмінно заощадити на них дозволить прокат коронки по бетону АС 32 в Києві. Особливістю даного сверлильного полотна є його конструкція, а зокрема - абразивна кромка, шириною 10 мм. На ній розміщені прямокутні різці, на які нанесено напилення з крупинками дрібнофракційних алмазів - взаємодіючи з надтвердими матеріалами, вони з'їдають їх структуру забезпечуючи якісну прохідність. Завдяки таким властивостям, полотно стане відмінним помічником при обробленні якісних отворів в бетоні, асфальті, піщанику, мармурі, залізобетоні та інших матеріалах, підходячи для монтажних, слюсарних та інших видів робіт.

Що примітно, коронка по бетону АС 32 напрокат має невеликий діаметр в 32 мм, завдяки чому може однаково ефективно використовуватися як з ручними алмазно-свердлильними, так і з бурильними установками значних розмірів. Використовуючись в тандемі з ними, полотно може стати відмінним помічником при виготовленні технологічних отворів для монтажу кондиціонерів, прокладки кабелів і пластикових водопроводів, врізки освітлювальних приладів, встановлення сантехніки та інших подібних робіт. При цьому вона володіють і іншими особливостями:

- Розрахована на використання системи водяного охолодження;

- Допускає монтаж подовжувача глибини свердління;

- Створена з стійкою розжареної сталі;

- Без проблем проходить армирующие отвори;

- Не залишає будь-яких дефектів свердління.
 

При всіх цих перевагах, приємно радує ціна на оренду коронок АС 32для алмазного буріння - вона розраховується виходячи з зносу абразивного напилення, розрахованого, пропорційно початкової вартості і становить 94 грн за 1 мм зносу.

Техничні характеристики

Характеристики:  
Довжина коронки, мм 400
Діаметр коронки, мм 32

 

Вартість продажу - 940 грн

Коронка АС 32 мм -Відеоогляд
Схожі товари