Коронка АС 300 мм - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Технологічне свердління бетону сьогодні вимагає застосування якісно нового інструменту, яким є коронка по бетону АС 300 на прокат в Києві. Цей пристрій являє собою полотно, здатне обробляти в надтвердих будівельних поверхнях дірки ідеально круглої форми, діаметром до 300мм. Такі показники стали можливі за рахунок конструктивних особливостей кромки бура, на якій розміщені 10-міліметрові абразивні сегменти з напиленням з крупинок алмазів. Вступаючи у взаємодію з матеріалом допомогою тертя, ці мінерали руйнують його структуру, залишаючи за собою гладку розрізану поверхню. Що примітно, такі властивості цілком застосовні при різанні асфальту, мармуру, граніту, пісковику та інших подібних матеріалів.
Оскільки бур має значний діаметр, він може виступати оснащенням лише для бурильних установок. Проте разом з ними, прокат коронки АС 300 по бетону стане відмінним інструментом для демонтажних робіт, обробітку дверних і віконних прорізів, прокладання колекторів і великих труб, опалювальних магістралей, встановлення вуличних стовпів і т. д. Оскільки бур виготовлений із загартованої сталі, він має досить високий ресурс роботи. Для досягнення максимальних антикорозійних властивостей він покритий порошковою фарбою, а також має інші особливості:
Розрахований на використання систем вологого різання;
Передбачає встановлення 200-міліметрового подовжувача;
Без проблем проходить арматури в залізобетоні;
Не залишає дефектів, що вимагають додаткової обробки.
При цьому ціна на оренду алмазної коронки АС 300 в Києві, не залежить від терміну експлуатації, а буде обчислюватися виходячи з абразивного зносу кромки, 1мм якого обійдеться орендареві всього 750 грн.
Коронка АС 300 мм -Відеоогляд
Схожі товари