Коронка АС 160 мм - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Технологічне свердління великих отворів в залізобетоні вимагає застосування якісно нового інструменту, яким сьогодні є коронка по бетону АС 160 на прокат в Києві. Дане високотехнологічне полотно є інноваційним пристосуванням, здатним бурити в бетоні ідеальні отвори, діаметром в 160 мм. Такі показники досягаються за рахунок конструктивних особливостей бура - на його крайці послідовно розміщені 10 міліметрові абразивні сегменти, до складу напилення яких увійшли крупинки дрібних алмазів. Будучи самим твердим природним мінералом, вони здатні зруйнувати структуру матеріалу при терті, за рахунок чого і відбувається якісне буріння. Більш того, характеристики бура без проблем дозволяють йому впливати також і на граніт, асфальт, мармур, піщаник і інші надтверді матеріали.

Маючи середній діаметр, алмазні коронки АС 160 напрокат в Києві можуть використовуватися як оснащення для будь-яких алмазно-свердлильних пристроїв, будь то ручні дрилі або масштабні бурильні установки. Разом вони точно стануть найбільш ефективним інструментом при проробляє повітропроводів і вентиляційних шахт, каналізаційних колекторів або дверних прорізів, проведенні демонтажних робіт або прокладанні трубних комунікацій. Воздав з якісної сталі, вони мають досить високий ресурс, а також інші особливості:

 - Передбачають монтаж подовжувачів для більш глибокого свердління;

- Мають антикорозійні властивості, що дозволяє використовувати системи вологого різання;

- Без проблем проходять арматуру в залізобетоні;

- Не залишають жодних дефектів свердління і не вимагають додаткової обробки.

 
Ціна на прокат коронки АС 160 по бетону в Києві залежить від ступеня зносу абразивної кромки - 1 мм обходиться всього в 320 грн.

Техничні характеристики

Характеристики:  
Довжина коронки, мм 400
Діаметр коронки, мм 160
Коронка АС 160 мм -Відеоогляд
Схожі товари