Коронка АС 127 мм - оренда, прокат

к
Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Застосування алмазно-свердлильних технологій в будівництві монтажних роботах вимагає використання першокласної оснащення, в якості якої виступає коронка по бетону АС 127 на прокат в Києві. Особливістю даного полотна є його конструкція - виконане у вигляді широкої труби, на кромці якої розміщені абразивні сталеві сегменти, де в якості основного ріжучого елемента виступають крихти алмазів. Будучи самим твердим матеріалом, в процесі тертя з бетоном, вони здатні руйнувати його структуру, залишаючи після себе якісне свердловинне отвір, діаметром в 127 мм. Що примітно, завдяки відсутності вібраційних впливів на поверхню, полотно здатне без проблем пробуріваются мармур, граніт, асфальт, піщаник, залізобетон і інші матеріали.

 

Маючи середній розмір, алмазна коронка АС 127 в оренду, може однаково корисно виступати в якості оснащення, як для значних бурильних установок, так і для більш дрібних ручного дриля. Їх експлуатація в тандемі стане відмінним інструментом для демонтажних робіт, обробітку каналізаційних колекторів, повітряних шахт, віконних прорізів і дверей, а також будь-яких інших заходів. Виконаний з якісної нержавіючої сталі, бур має значний ресурс, а також інші особливості:

- Розрахований на використання систем вологого різання і охолодження;

- Стійкий до корозійних впливів і агресивних середовищ;

- Передбачає монтаж подовжувачів;

- Не залишає будь-яких дефектів, які потребують додаткової обробки;

- Без проблем проходить залізобетонну арматуру.
 

Крім того, приємно порадує ціна на прокат коронки по бетону АС 127, яка не залежить від терміну використання і обчислюється виходячи з зносу сегментів - 1 мм обходиться всього в 240 грн!

Техничні характеристики

Характеристики:  
Довжина коронки, мм 400
Діаметр коронки, мм 127

 

Вартість продажу - 2 400,00 грн

Коронка АС 127 мм -Відеоогляд
Схожі товари