Коронка АС 102 мм - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

При необхідності обробити якісне отвір великого діаметру в бетоні, найкращим інструментом для цього стане коронка по бетону АС 102 на прокат в Києві - високотехнологічний бур, який використовується при алмазному свердлінні. Дане пристосування має нетипову для більшості свердлильних полотен конструкцію - на її кромці по черзі розміщені кілька абразивних сегментів, до складу напилення яких увійшли крихти алмазів. Оскільки саме цей мінерал є найтвердішим з нині відкритих, він здатний впливати на структуру твердих будівельних матеріалів, обробляючи в них ідеальні отвори, діаметром в 102 мм. При цьому властивості даного бура можуть бути також без проблем реалізовані і під час свердління асфальту, мармуру, пісковику, граніту та інших природних матеріалів.

За рахунок невеликого розміру полотна, прокат коронки АС 102 по бетону, дозволяє однаково ефективно використовувати його в якості оснащення як для алмазних дрилів, так і для більш масштабних бурильних установок. Встановлені на такі пристрої, полотна здатні стати відмінними помічниками при обробленні повітропроводів, демонтаж перегородок і перекриттів, виготовленні каналізаційних колекторів, встановлення сантехніки та інших роботах. Створені з міцної сталі, вони мають і інші особливості:
 

Розраховані на використання вологого різання і системи охолодження;

- Дозволяють монтувати подовжувальні конструкції;

- Мають високий ресурс і не залишають дефектів буріння;

- Мають антикорозійними властивостями;

- Покриті стійкою порошковою фарбою.

При цьому окрему увагу потрібно звернути на ціну оренди алмазної коронки АС 102 в Києві, яка обчислюється виходячи з зносу сегментів, незалежно від термінів експлуатації, і становить 200 грн за 1 мм.

Техничні характеристики

Характеристики:  
Довжина коронки, мм 400
Діаметр коронки, мм 102

 

Вартість продажу - 1997 грн

Коронка АС 102 мм -Відеоогляд
Схожі товари