Оренда та прокат віброрейок

Віброрейка напрокат заощадить Ваші кошти і якісно вирівняє бетонне покриття

Одним з етапів роботи з бетонним покриттям є вирівнювання і утрамбовка поверхні. На ній так чи інакше, утворюються бульбашки і нерівності. Можна придумувати хитромудрі пристосування, намагатися згладити виступи за допомогою шпателя. Але набагато простіше використовувати віброрейку. Цей інструмент з легкістю вирівнює бетонне покриття, прибирає всі пори. Крім того, обладнання сприяє осіданню бетону до потрібного рівня, а також використовується для стяжки підлоги. В результаті Ви зможете домогтися ідеально рівного шару бетону з мінімальними витратами часу і сил. Оброблена за допомогою такого обладнання поверхня має високу міцність, а термін її експлуатації подовжується.

Для тимчасових робіт купувати подібний інструмент недоцільно. Адже невідомо, чи стане в нагоді він ще раз. Тому виброрейка прокат в Києві з відмінним співвідношенням ціни і якості - це вдалий вихід з положення. Компанія "Будпрокат» надає оренду на необхідний Вам термін на вигідних умовах. При необхідності, ми доставимо обладнання в зазначене місце.

Консультанти компанії «Будпрокат» надають професійну допомогу при виборі віброрейок

Компанія "Будпрокат» надає великий асортимент обладнання. Наші фахівці допоможуть Вам не розгубитися при виборі відповідного варіанту. Вони завжди дадуть слушну пораду і проведуть необхідний інструктаж.

Віброрейки зручні в користуванні за рахунок подовжувача і поворотної ручки, яка знижує навантаження на оператора. Кожна з моделей має свої переваги.

  • Електричні найчастіше використовується в приміщеннях, де немає вентиляції. Має високу маневреність.
  • Бензинові дозволяють не залежати від джерела струму. Здатні обробляти великі площі. Залежно від напрямку руху бувають двох типів. Плавающе-реверсні рухаються вперед і назад від оператора і при цьому не занурюються в розчин. Інша модель працює автоматично по напрямних.
  • Компанія "Будпрокат» пропонує послугу виброрейка оренда в Києві за найоптимальнішою ціною. З таким обладнанням Ви зможете швидко і якісно виконати стяжку підлоги і вирівняти бетонну поверхню. Прокат здійснюється на будь-який зручний для Вас термін.