Оренда штабелера

Якщо у Вас або у Вашого підприємства виникає потреба одноразово, на короткий період часу поексплуатувати той чи інший транспортний засіб з механізмом для підняття, складання у штабелі або переміщення поклажі, звертайтеся в Будпрокат, де Вам запропонують цілий спектр орендних схем і програм.

Працюючи з нами, Ви користуєтеся незаперечними перевагами: взявши в оренду штабелер, Ви в обумовлені часові рамки виконуєте необхідні роботи по підйому і спуску вантажів і переміщення їх на малі дистанції.

Ми пропонуємо моделі для різних типів піддонів, з регульованою дистанцією між вилами. Питання оренди штабелера стає актуальним ще й у випадку форс-мажору, коли якась одиниця з парку складської техніки Вашого підприємства втратила працездатність. І тоді ми оперативно допоможемо з виконанням Ваших внутрішньоскладських робіт в заданий час.

Перш ніж здавати в прокат, ми методично перевіряємо кожну одиницю пропонованих в експлуатацію навантажувачів, так що сумніватися в їх справності не приходиться. Чи потрібен Вам ручний гідравлічний штабелер, самохідний ведений штабелер, електроштабелери, ричтрак - на складі нашої компанії є різні типи і моделі внутрискладской техніки.

Залишилися технічні або технологічні питання? Задайте їх нашому консультанту. Він грамотно відповість на них, допоможе оптимально підібрати штабелер і, якщо необхідно, продемонструє його можливості при здачі його в прокат.