Коронка АС 220 мм - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Свердління залізобетонних підстав потребує від працівників застосування спеціальних інструментів, одним з функціональних елементів якого є коронка по бетону АС 220 на прокат в Києві. Дане пристосування, за рахунок своїх технологічних можливостей, здатне робити надтвердих поверхнях свердловинні отвори, діаметр яких становить 220 мм. Така здатність виникла у полотна за рахунок конструктивних особливостей його кромки, на якій почергово розміщені абразивні сегменти, до складу напилення яких увійшли мелкофракционные алмази. Взаємодіючи зі структурою матеріалу при терті, ці мінерали руйную її, забезпечуючи високу якість отворів без особливих зусиль. Що примітно, бур також здатний впливати і на асфальт, мармур, пісковик та інші подібні матеріали.
Оскільки алмазна коронка АС 220 в оренду має значний діаметр, вона може виступати оснащенням лише для масштабних бурильних установок. Проте разом з ними бур стане відмінним інструментом для оброблення свердловин, каналізаційних колекторів, трубопроводів, вентиляції, демонтажних робіт, встановлення вуличних стовпчиків та інших конструкцій, а також виконання віконних і дверних прорізів. Виготовлений з якісної розжареної сталі, полотно покрите порошковою фарбою, а також має й інші особливості:
Володіє антикорозійними властивостями, тому розраховане на систему вологого різання;
Допускає монтаж 200-міліметрових подовжувачів довжини свердління;
Дозволяє проходити арматури в залізобетоні;
Не залишає дефектів, що вимагають додаткової обробки.
Що примітно, ціна на прокат коронки АС 220 по бетону в Києві не залежить від термінів прокату і обчислюється виходячи з зносу, 1мм якого обходиться в 520 грн.
Коронка АС 220 мм -Відеоогляд
Схожі товари