Оренда інструменту для різання асфальту в Києві

Безліч будівельних, монтажних, ремонтних та інших процедур, можуть вимагати різання асфальтного покриття і виїмки його частин, забезпечити яку може по-справжньому потужний інструмент - отримати його дозволить оренда швонарізчика в г. Киев від компанії Будпрокат. Оснащені найпотужнішими бензиновими двигунами, вони здатні забезпечити якісну і ефективну різання дорожнього асфальтного полотна, за рахунок приведення в дію значного абразивного диска, діаметр якого, в залежності від моделей може досягати 500 мм, гарантуючи здатність різання на глибину до 175 мм. При цьому ріжучі машини оснащені місткими паливними баками, за рахунок яких забезпечується можливість тривалої роботи на будь-якому видаленні від джерел живлення. Завдяки таким чудовим можливостям, оренда бензорізу стане ідеальним рішенням для:

- Демонтажу асфальтного полотна або його обрізки для прокладки підземних комунікацій;

- Проведення дорожньо-ремонтних заходів, розбирання залізобетонних перекриттів;

- Нарізки температурних, технологічних і деформаційних швів;

- Підрізування асфальтної кромки перед установкою бордюрів;

- Обробітку отворів для комунікаційних люків;

- Різання бетонних горизонтальних поверхонь і т.д .
Завдяки системі вологого різання, якою оснащені бензорізи напрокат в Києві, гарантується фактична відсутність пилу при роботі, зберігається ресурс пильного абразивного полотна, а також виключається заклинювання диска в асфальті. Оскільки все шоврезчікі в оренду оснащені регуляторами глибини пропила, забезпечується збереження проходять під асфальтом комунікацій. За рахунок наявності направляючої рейки, оператору без проблем вдасться виконати якісний і рівний пропил в поверхні, уникаючи помилок. При цьому, прокат швонарізчика в Києві характеризується травмоопасностью, що вимагає від оператора дотримання техніки безпеки. Відзначимо інші особливості:

- Основний інструмент асфальтної різання - абразивний круг, не входить в комплектацію, проте може бути взятий напрокат;

- Зручність управління забезпечується зручними ручками і прохідними поліуретановими шасі;

- Агрегати гранично прості в експлуатації, за рахунок чого не вимагають додаткової підготовки перед використанням;

- Чи здатні різати не тільки асфальт , а й інші поверхні, такі як залізобетон, мармур, піщаник і інші.

Таким чином, швонарезчик напрокат стане відмінним помічником будь-будівельній бригаді, комунальній службі або дорожнім робочим у виконанні ними завдань з різання дорожнього полотна.