Компресор FIAC АВ 50-335 - оренда, прокат

к
Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
140 150 140 130 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Компресор FIAC АВ 50-335 призначений для отримання повітря в стислому вигляді. Дане стиснене повітря можна використовувати для таких робіт:

  • підключення фарбувального пістолета
  • розпорошення антикорозійних составів перед фарбуванням автомобіля
  • підключення до різного пневмоінструменту
  • очистка різних поверхонь
  • підкачка автошин

Даний компресор можливо використовувати в промисловості, будівництві, автосервісі. Перевогою FIAC АВ 50-335 є наявність регулятора тиску із запобіжним клапаном, а також поліпшена система захисту від перегріву. Дана модель володіє низьким рівнем вібрації при досить високій продуктивності 334 літрів на хвилину, об'єм ресивера 50л.

Прокат компресора FIAC АВ 50-335 можливий у компанії Будпрокат в будь-який зручний для Вас час, за найвигіднішими умовами в Києві. За усіма додатковими питаннями звертайтеся до наших менеджерів, які підберуть інструмент, відповідний для вирішення ваших завдань.

Технічні характеристики компресора:

Об'єм ресивера:   50 л
Потужність:   2,2 кВт
Кількість обертів:   1540 об/хв
Продуктивність:   330 л/хв
Максимальний тиск:   10 бар
Кількість циліндрів/ступенів:   2/1
Напруга:   220 В
Кількість фаз:   1
Транспортувальні колеса:   Є
Виробник:   Fiac
Модель:   AB 50-335
Тип компресора:   Поршневий
Тип двигуна:   Електричний
Габарити:   • Довжина: 1010 мм
  • Ширина: 360 мм
  • Висота: 730 мм
Вага:   62 кг

 


Як правильно користуватися компресором?

Як правильно запустити поршневий масляний компресор?

Іноді відбувається так, що при низькій температурі компресор не запускається. Давайте розберемося, як правильно запустити масляний компресор в холодну пору року. Розглянемо деякі можливі причини, що впливають на запуск компресора.
Ви хочете почати роботу, а компресор гуде, не обертається або обертається зі значним зусиллям?

Причиною більшості подібних випадків незапуску компресорів є зниження температури навколишнього повітря нижче +5 градусів, що викликає охолодження конструкції компресора і масла в ньому, як наслідок - загустіння компресорного масла. Відповідно, при включенні остиглого компресора різко збільшується навантаження на електродвигун і спрацьовує реле струмового захисту.

Якщо Вам необхідно не часто здійснювати "холодний" запуск поршневого масляного компресора, то рекомендуємо занести компресор в приміщення з температурою вище +10 градусів не менше ніж на 2 години, залити в нього нагріту олію або акуратно підігріти картер з маслом теплим повітрям ( тільки не відкритим вогнем).

Далі Вам необхідно перевірити на Вашому компресорі наявність струмового захисту електродвигуна і кнопки перезапуску. Якщо є - натиснути кнопку реле струмового захисту і запустити компресор.

Струмовий захист на електродвигуні з кнопкою перезапуску дозволяє захистити обмотку статора від перепадів напруги, загоряння і т.д.


Компресор FIAC АВ 50-335 -Відеоогляд
Схожі товари