КОМПЛЕКТ Штроборіз З ПИЛОСОСОМ - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
450 500 450 450 4000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
У тих випадках, коли необхідність проведення прокладки комунікацій в стінах чи підлозі досить скрутна, зважаючи на наявність готового ремонту, впорається з поставленим завданням без шкоди інтер'єру, допоможе оренда штроборізи з пилососом в Києві від компанії Будпрокат. Висока потужність ріжучого інструменту дозволить без будь-яких проблем обробити якісну канавку, глибиною до 35 мм, в той час як потужна клінінгова техніка виключить запилення, зібравши всі робочі відходи в пилозбірник. Що примітно, різак оснащений регулятором ширини різу, яка буде коливатися від 3 до 40 мм, в залежності від потреб будівництва. Прохідність пристроїв по майданчику забезпечується за рахунок оснащення їх колесами, роликами, що максимально спростить роботу з ними.
За рахунок того, що місткість сміттєзбірника складає цілих 35 л, прокат штроборізи з пилососом відмінно підійде для виконання тривалих чистих робіт, виключаючи будь-яку запиленість приміщень. При цьому, незважаючи на одночасну експлуатацію, енергоспоживання залишиться на звичному рівні, адже разом прилади споживають не більш 2,7 кВт. Розраховані на використання в комплекті, вони дозволяють істотно спростити проводяться роботи, дозволяючи відмінно заощадити, адже окремо їх прокат коштує на порядок дорожче. Зазначимо інші особливості:
Ріжучі полотна, як і пилозбірник, не входять у комплектацію поставки;
Компактні і зручні в транспортуванні – загальна вага комплекту складе 13 кг;
Характеризуються низькими рівнями шуму, завдяки чому не доставлять дискомфорту;
Будучи професійним обладнанням, які забезпечують максимальну якість проведених робіт.
З урахуванням таких можливостей, штроборіз з пилососом напрокат в Києві стануть відмінними помічниками кожному майстру і при цьому дозволять заощадити.
КОМПЛЕКТ Штроборіз З ПИЛОСОСОМ -Відеоогляд
Схожі товари