Оренда інфрачервоних нагрівачів

Безліч поставлених перед працівниками будівельних завдань або банально, специфіка приміщення, можуть вимагати прямого точкового нагріву, що виключає створення потужних теплоповітряного потоків - в досягненні подібного ефекту здатна допомогти лише оренда інфрачервоних обігрівачів в Києві. Що примітно, ці пристрої конструктивно відрізняються від звичних всім нагрівачів і теплових гармат, перетворюючи використовуване паливо в спрямоване інфрачервоне випромінювання, замість нагрівання та подачі повітряного потоку в приміщення. Завдяки таким принципом опалення вдається не тільки виключити вітер, протяги та інші недоліки прямого повітряного нагріву, але і забезпечити точково спрямоване тепло на конкретні предмети і людей. Генеруючи високу потужність і опалювальну ефективність до 45 кВт, прокат інфрачервоних обігрівачів в Києві відмінно підійде для:

- Квартир, дач, будинків і інших житлових приміщень;

- Будівельних майданчиків, столярних і токарних, автомобільних майстерень;

- Продуктових складів, магазинів, торгових павільйонів;

- Місць громадського харчування, ресторанів, офісів, адміністративних приміщень;

- Перукарських, лікарень, теплиць, паркових відкритих зон та інших громадських місць.


Дані нагрівальні апарати характеризуються підвищеною безпекою, за рахунок наявності систем стабілізації полум'я і виготовлення камер згоряння з керамічного волокна. Що примітно, інфрачервоні нагрівачі напрокат володіють гібридною системою харчування, залишаючись однаково ефективними як на гасі, так і на дизельному паливі. При цьому, маючи досить економічних витрата, вони оснащені місткими паливними баками, що дозволяє використовувати їх на протязі 10-20 годин на одній заправці. Приємно порадує можливість підключення термостата, за рахунок чого оренда і прокат інфрачервоних нагрівачів дозволять підтримувати необхідну користувачу температуру в конкретній зоні. При цьому є й інші особливості:

- Моделі оснащені транспортувань візками або зручними переносними рукоятками;

- Контроль над витратою палива забезпечується наявність відповідного індикатора;

- Наявність регулятора напрямки тепла дозволяє сконцентрувати його на конкретній зоні;

- Характеризуються невеликою витратою палива і електроенергії.

З урахуванням всіх особливостей і продуктивності нагрівальних пристроїв, оренда інфрачервоних обігрівачів може стати ефективніше, ніж інші види мобільного портативного опалення, і навіть теплових гармат.