Глибинний вібратор BVP 350 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
140 150 140 130 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Опис:

Портативний вібратор - спрощений варіант класичного рішення, призначений для невеликого об'єму робіт. Легкий і зручний в експлуатації. Використовується для ущільнення бетонних сумішей, при укладанні їх в монолітні конструкції невеликої глибини. А також при виготовленні бетонних і залізобетонних виробів для збірного будівництва з невеликим кроком між стержнями арматури.


Технічні характеристики:

Номінальна споживана потужність: 0,75 кВт;
Номінальна напруга: 220В
Довжина гнучкого валу: 1.06м
Маса вібратора: 8.5кг
Діаметр вібронаконечника: 38мм
Довжина вібронаконечніка: 415мм


Як правильно користуватися глибинним вібратором?

 


  

  1. Обов'язково виконуйте перевірку вугільних щіток двигуна приводу на предмет зносу, стежте за технічним станом гнучкого валу і вібронаконечника, вчасно міняйте підшипники на електродвигуні приводу.
  2. При заливці бетонної суміші необхідно заливати її з малої висоти. Необхідно проводити рівномірну заливку суміші в опалубку конструкції, а кожен наступний шар бетону повинен бути не більше 45-50 см завтовшки.
  3. Введення вібронаконечника в бетонну суміш необхідно проводити вертикально, при цьому не допускаючи горизонтального її переміщення. Відстань між місцями введення булави в суміш повинно бути дорівнювати приблизно 7-9 діаметрам вібронаконечника. Щоб уникнути наявності необроблених місць бетонної суміші необхідно, щоб зони вібрування перекривали один одного. Вібронаконечнік необхідно занурювати на глибину приблизно 10 сантиметрів у шар бетонної суміші, покладений раніше. Це забезпечить краще зчеплення між шарами бетону.
  4. Час вібрування в одному місці залежить, насамперед, від таких факторів, як розмір вібронаконечника і марка бетону. Середній час вібрування в одному місці одно від 5 до 15 секунд. У густому бетоні час вібрування повинен бути великим, а в текучому меншим, щоб уникнути його розшарування на фракції через зайву вібрацію.
  5. Блискуча і щільна поверхня обробленого глибинним вібратором бетону і відсутність виділяються пухирців повітря говорять про те, що бетон оброблений якісно.
  6. Не можна допускати зіткнення вібронаконечника вібратора з арматурою або стінками опалубки. Необхідно, щоб відстань від стінок опалубки до наконечника вібратора була більше 7 сантиметрів.
  7. Необхідно витягувати вібронаконечнік з бетонної суміші повільно, виробляючи низькоамплітудні рухи вгору-вниз, при цьому потрібно стежити за тим, щоб отвір, який залишається від булави, повністю заповнювався сумішшю. Не можна допускати вібрації вібратором поверхні бетону. Для цього необхідно робити витяг вібронаконечника швидким рухом.
  8. Якщо ви виробляєте обробку вібратором плити, потрібно нахиляти віброіглу для збільшення площі контакту з поверхнею.
  9. Ні в якому разі не допускайте роботу вібратора поза бетонної суміші. Це може викликати передчасний вихід його з ладу та пошкодження вібронаконечника.

Глибинний вібратор BVP 350 -Відеоогляд
Схожі товари